Bedava ARM ve gömülü sistem kursu : teori + pratik deneyli, her ilde

Başlatan picusta, 01 Aralık 2013, 21:46:05

Firzen

Alıntı yapılan: MC_Skywalker - 12 Ocak 2014, 21:12:39
evet kayıt tamamlanmış.

50$ lık verified ödemesi yparsan aldığın online setifika için ekstra onaylma işlemi yapılmış olacak.
Hocam şimdi kursu tamamlarsak sertifika gelecek değil mi o verified yapmasak bile online bir sertifikamız olacak?
Kararsız...

zxro61

Alıntı yapılan: MC_Skywalker - 12 Ocak 2014, 21:12:39
evet kayıt tamamlanmış.

50$ lık verified ödemesi yparsan aldığın online setifika için ekstra onaylma işlemi yapılmış olacak.

Cevabiniz icin tesekkur ederim.

Odeme yapmayacagim o halde. Bu ucretsiz sertifikanin bir ornegi var mi?

İlk defa boyle bir egitime katiliyorum. Daha once sadece c ile picte led yakip sondurmuslugum var. :)

Arm'i ilk defa duydum, ilk defa hasir nesir olacagim. İngilizce var. Egitimde zorlanir miyim?

oyaz

Çizgi den almanızı tavsiye etmem ben aldığımda tahmini stok tarihi 08.01.2014 olarak gözüküyordu şimdi ise 21.01.2014 olarak gözüküyor. TI dan alırsanız daha erken gelir muhtemelen, bende pişman oldum.
Become a learning machine...

Mr.Java

Off sabırsızlıkla bekliyorum bu kursu herşey hazır.Sertifika işi ise kebabtan sonra yenilen dondurmalı baklava gibi olmuş :D

zxro61

Alıntı yapılan: oyaz - 12 Ocak 2014, 22:22:35
Çizgi den almanızı tavsiye etmem ben aldığımda tahmini stok tarihi 08.01.2014 olarak gözüküyordu şimdi ise 21.01.2014 olarak gözüküyor. TI dan alırsanız daha erken gelir muhtemelen, bende pişman oldum.

Oyleyse siparisi iptal edelim? Ti'de 12 dolar, cizgide 50 tl verdik...

zxro61

Adamlar prerequestleri yazmislar, panik yapmaya gerek yokmus. Temel bilgi yetiyor.

Prerequisites

Computer programming course in any language with exposure to variables, arithmetic, logic, loops, and functions. High school physics course covering current, voltage, resistance, and power.

Simdi anladigim kadariyla olay su, ucretsiz kayit olduysak sertifika alamiyoruz... Yalnizca derslere ve sinavlara katilabiliyoruz.

Daha once buradan kurs almis arkadaslar bilgi verirse iyi olur.

MrDarK

Benim anladığım sertifikayı kursu başarı ile bitirmek koşuluyla her haliyle alabiliyoruz fakat üzerinde adınız soyadınız resminiz gibi ibareler yer almıyor :) Bir nevi katılım sertifikası fakat adınızı elle yazmak için bile alan yok gibi düşünün. Sertifika düşüncesi olan arkadaşlar

50$ verip kendilerini sisteme kayıtlıyorlar, Resim isim soy isim olan sertifikalarını kurs sonunda alıyorlar. Altında Harward ve MIT 'nin imzası olan haliyle.

En altında da bu sertifikayı doğrulayın linki oluyor, aslında güzel fakat 50$ ... :-X

Tabi karar sizlerin :)

Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

mistek

Kursla ilgilenmek konusunda kendime güvenemiyorum yoksa 50$ bişey değil ya (ödeyemedi) :P
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

zxro61

Alıntı yapılan: MrDarK - 12 Ocak 2014, 23:46:38
Benim anladığım sertifikayı kursu başarı ile bitirmek koşuluyla her haliyle alabiliyoruz fakat üzerinde adınız soyadınız resminiz gibi ibareler yer almıyor :) Bir nevi katılım sertifikası fakat adınızı elle yazmak için bile alan yok gibi düşünün. Sertifika düşüncesi olan arkadaşlar

50$ verip kendilerini sisteme kayıtlıyorlar, Resim isim soy isim olan sertifikalarını kurs sonunda alıyorlar. Altında Harward ve MIT 'nin imzası olan haliyle.

En altında da bu sertifikayı doğrulayın linki oluyor, aslında güzel fakat 50$ ... :-X

Tabi karar sizlerin :)

Daha once buradan ucretsiz sertifika alan biri paylassa da nasil bisey gorsek :)

atillaa

Ti den sipariş verdim 10 Ocakta. Ertesi gün yola çıktığına dair mail geldi, 7-10 gün arası gelir diyor bakalım

MrDarK

Ben bu başlığı gördüğüm ilk gün siparişi verdim ortalama 20 gündür evde :) Ti gayet hızlı ve kargo işleri çok iyi ayrıca türk bi temsilciniz bile var :)
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

mistek

Bende sipariş geçtim biraz önce TI'dan. 3 yıldır elimi sürmediğim msp430 launchpad ile aynı kaderi paylaşmaz inşallah, bu kurs ile TI işlemcilerine ısınmaya çalışacağım.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

muhittin_kaplan

mistek