Bedava ARM ve gömülü sistem kursu : teori + pratik deneyli, her ilde

Başlatan picusta, 01 Aralık 2013, 21:46:05

MC_Skywalker

Alıntı yapılan: MC_Skywalker - 23 Ocak 2014, 10:42:00
ilk 4 lab için not vermeyi sağlayan yazılım parçasını yüklemeyi unutmayın. http://edx-org-utaustinx.s3.amazonaws.com/UT601x/TExaS_Install.exe

bunu kurdun mu? kart almayacaksanda bunu kurman gerekiyor.

mir_as82

hocam onu kurdum. Simulasyonu az once yaptım ama real board grader olmadı. Aynı mesajı veriyor.

MC_Skywalker

reel board yoksa orayı boş bırak. "save" butonuna tıklama.

Buarada kursun kitabıda bu  http://users.ece.utexas.edu/~valvano/arm/outline1.htm

bu arada hangi bölüme kadar geldiniz? ben 4. bölümü bitirip mola verdim

mir_as82

Real board var. (Lm4f120). Hocam izledim tüm videoları. Ama lab olarak 6. Konudaki lab.dayim. real board neden olmuyor acaba. Onu anlayamadim.

MC_Skywalker

1-2 gün içinde ancak oraya gelirim.  diğer arkadaşlar belki fikir verebilirler.

alican

TI dan şiparişler kaç günde geliyor ve kargo  parası nekadar?

MC_Skywalker

5-7 gün arasında geliyor.
kargo ucreti yok.

ahmetbudak

arkadaşlar kredi kartım olmadığı TI den bu geliştirme kartını sipariş edemiyorum kensine sipariş edecek olan varsa ücretini ödeyeyim benim için de sipariş versin ilgilenen varsa özelden iletişime geçelim.

burak_mv

Alıntı yapılan: mir_as82 - 25 Ocak 2014, 19:04:29
Real board var. (Lm4f120). Hocam izledim tüm videoları. Ama lab olarak 6. Konudaki lab.dayim. real board neden olmuyor acaba. Onu anlayamadim.

Yani kursu programda belirtilen süreden daha erken bir sürede bitirebiliyor muyuz ?

muhittin_kaplan

ahmetbudak

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 25 Ocak 2014, 23:43:26
Ahmetbey subram bu karttan satiyordu sanirim
muhittin bey teşekkürler  ben subramla iletişim kurayım o zaman

Firzen

6 Chapter Bitti Çok mutluyum :)
Yarında 7 ye çalışabilirim artık :)
Kararsız...

zxro61

Neden bu kadar hızlı gidiyorsunuz? Adamlar 1-2 chapter için ocak sonuna kadar süre vermiş, 6 chapterdan soru soranlar var?

mir_as82

Arkadaşlar windows 64 bit işletim sisteminde, real board ile lab lari deneyen var mi? Benim simulator grader calisiyor ama real board calismiyor neden olabilir? Sadece bende mi oluyor onu da merak ediyorum.

muhittin_kaplan

bende problem olmadı.
Hem Sim de hem Boardda Grayderi Çalıştırdım kodu yükledim.