Uzaktan kumanda devresi nasıl yapılır? RF teknolojisi, IR teknolojisi. e-kitap

Başlatan dert36, 09 Temmuz 2014, 21:55:27

LukeSkywalker

Bence sıkıntı yok. Adam paylasim yapmis sonuçta.  Abuk sabuk konu açanlar forumu kirletiyor asil, bu arkadasin hatasi yok.

dert36

Alıntı yapılan: gerbay - 10 Temmuz 2014, 00:44:09
indirdim 14.11 mb  büyüklüğünde "elektrik elektronik.rar" dosyası

içinde 3 tane pdf kitap var, Türkçe ve bir miktar swf animasyon var.

kitaplar:
- Elektronik-ve-Gomulu-Sistemlere-Giris.pdf
elektrik-kitabi-her-elektrikcinin-basucunda-bulunmali.pdf
Microdenetleyici_temelleri.pdf

her şey temiz..   arkadaşın suçu yok..

gerbay hocam savunmanız için teşekkür ederim. arkadaşlar turbobit'ten indirme yapmayı bilmediği için suçlama üzerine suçlama yapmışlar. aynı suçlamalara aynı açıklamaları getirmekten yoruldum artık millet suçlamaktan yorulmadı

mistek

Alıntı yapılan: dert36 - 13 Temmuz 2014, 15:18:20
gerbay hocam savunmanız için teşekkür ederim. arkadaşlar turbobit'ten indirme yapmayı bilmediği için suçlama üzerine suçlama yapmışlar. aynı suçlamalara aynı açıklamaları getirmekten yoruldum artık millet suçlamaktan yorulmadı

Peki bu iyiliği bize neden yapıyorsunuz? Paylaştığınız dökümanlar çok "değerli" ve kolay ulaşılamayacak cinsten bunları derleyip paylaşıma sunmak büyük emek ister.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

t2

Turbibit otomatik reklam açıyor. Vatandaş sövüp reklamı kapatıyor sonunda dosyayi  severek indiriyor. Yükleyen kişi para kazanıyor.Amaç bu. Severek oluyor.

RaMu

@dert36 benim indirmekte sıkıntım yok diğer arkadaşları bilmem,
zaten en bulunmayan dökümanları zamanında buldum arşivimde var,
ben bunları paylaşmıyorum sen abuk sabuk dökümanları paylaşıyorsun
hoş tercih meselesi, aslında genel memnun görünüyor, o zaman senin bileceğin iş,
demekki benim anlamadığım iyi bir iş yapıyorsun,
ha benim gibi adamlarıda memnun etmek istiyorsan
ve dahada fazla tık almak istiyorsan
ve bu tıklamaya değer paylaşım yapmak istiyorsan bulunması zor dökümanları paylaş,
arada popüler olanlarıda koy
hem senin faydana hemde milletimn faydasına olur
tek zararı yazarlara olur
onlarında reklamı olur diye iyi niyetli düşünürüz oradanda yırtarız,
misal bolca var ama popüler cccsc ide ve crack,
ccsc bir kitap var meşhur onu koy, benim nereden bulduğumu duysanız şaşar kalırsınız,
proteus 7 den ve son versiyondan crack li koy,
schaum serisi kitapların Türkçeleri (Elektromanyetik ve Elektronik başı çeker) hatta ingilizcesinide paylaş,
c deitel, ve çok kullanılan birkaç Türkçe kitap var, çevrene az bak hangisinden bahsettiğimi anlarsın,
böyle birçok zor bulunan ve çok aranan elektronik dökümanı var
bunları paylaş, ve hepsini tek konu yap
millet bu sayfayı sık kullanılanlara ekler,
biraz kafanı çalıştır, olmadı git bi film dizi paylaşım sitesi aç, dahada çok kar edersin.
Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html