50'den fazla elektronik proje tek link halinde upload edilmiştir

Başlatan dert36, 13 Temmuz 2014, 05:00:05

veliusta

Hocam haklısınız. Arkadaş, durmak sızın foruma Turbobit linki atıyor.

OG

Alıntı yapılan: veliusta - 13 Temmuz 2014, 21:55:13
Arkadaş paylaşım yapmıyor para kazanıyor.
Eh bırakın kazansın ozaman, ihtiyacı vardır.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

dert36

Arkadaşlar kimse indirmesin. üslubunuz çok kötü emir kipinde konuşuyorsunuz.. istediğim siteye upload ederim ve upload ettiğim siteden de 600'den fazla insan bu dosyayı indirdi. çoğu teşekkür etti sadece indirmesini bilmeyen bir kaçç insan işte saldırıyor. hadi bilmiyorsunuz sorun öğretirim. ama bilgisizliğinizin cezasını bana yüklemeye kalkmayın. istersem para için yaparım istersem başka birşey için yaparım bu sizi ilgilendirmez. siz indirmeyin ki cebime para gitmesin. bu forumda da çoğu insanın elektronik malzeme ve ders kitapları satmak için bulunduğunu da gördüm. para kazanmak günahsa kkimse para kazanmasın o zaman. kimseyi indirmesi için de zorlamadımm ve ya herkes indirsin diye de yalan dolan bir paylaşımda bulunmadım. upload ettiğim tüm projelerin bilim ve teknik sitesinde bulunduğunu belirttim zaten. http://www.biltek.tubitak.gov.tr/gelisim/elektronik/ isteyenler burdan tek tek indirsin. isteyenler de toplu olarak upload ettiğim yerden indirsin. bu ikisini de istemeyenler bir zahmet çenelerini kapatsınlar artık

OG

@dert36
Tamam uzatma kardeş.
İnsanlar sitedeki bulaşık malzemelerden rahatsızlanmış o kadar. Haklıdırlar da.
İşi tartışma boyutlarına çekmeyelim. Kafana göre takıl. Ama insanları uyar, şu şekilde temiz indirebilirsiniz diye.

mesaj birleştirme:: 13 Temmuz 2014, 22:47:52

Bir de paylaşımlarını aynı başlıktan devam ettir.

dert36

Alıntı yapılan: OG - 13 Temmuz 2014, 22:47:01
@dert36
Tamam uzatma kardeş.
İnsanlar sitedeki bulaşık malzemelerden rahatsızlanmış o kadar. Haklıdırlar da.
İşi tartışma boyutlarına çekmeyelim. Kafana göre takıl. Ama insanları uyar, şu şekilde temiz indirebilirsiniz diye.

mesaj birleştirme:: 14 Temmuz 2014, 12:47:52

Bir de paylaşımlarını aynı başlıktan devam ettir.

Herkes iradesinde özgürdür. kimseyi indirmesi için de zorlamadım. üstüne üstlük aynı dosyaları nerden bulabileceklerini de belirttim. bu saldırıların yersiz olduğunu ve insanların günlük hayatta karşılaştığı sıkıntıların stresini böyle şeyler de atmak için saldırıda bulunduklarını düşünüyorum. tüm insanları memnun etmek gerçekten de çok zor. para için yapıyorum evet. 1000 kişi indirse cebime giren paran 2-3 dolar. sizin için bir hiç olan bu para benim için büyük bir para. ve para kazanmak için de kimseyi kandırmadım

OG

Yaa tamam işte,
Desen ki
Arkadaşlar hem işe yaramaya çalışıyorum hem para kazanmaya çalışıyorum,
Ne problem olur ki.

Yanlızca şu şekilde indirin ki parazitler bulaşmasın
diye de ilave etsen, indirmeyecek adam bile indirir.

OK...

dert36

Alıntı yapılan: OG - 13 Temmuz 2014, 22:54:41
Yaa tamam işte,
Desen ki
Arkadaşlar hem işe yaramaya çalışıyorum hem para kazanmaya çalışıyorum,
Ne problem olur ki.

Yanlızca şu şekilde indirin ki parazitler bulaşmasın
diye de ilave etsen, indirmeyecek adam bile indirir.

OK...

Haklısınız hocam agrasifleştiysem kusuruma bakmayın. Yeni bir konu açtım ve artık paylaşımları tek bir konu altında yapacağım. Sorun olacağını bile tahmin etmemiştim.