Pic i internet sitesi üzerinden kontrol etmek?

Başlatan pinyin, 31 Temmuz 2014, 01:09:45

pinyin

Alıntı yapılan: lethaldream - 06 Ağustos 2014, 12:44:57
ben ccs c kullanıyorum hiçbir kütüphane dosyası bulamadım bu yüzden tüm haberleşme protokolünü tek tek yazmam gerekiyor açıkcası o da yemiyor.
bende ccs c kullanmayı düşündüm sonra dediğiniz gibi baştan yazmamak için mikro c düşünüyorum

pinyin

Alıntı yapılan: cuneytatay - 06 Ağustos 2014, 17:54:19
Akşam örnekleri sizinle paylaşırım. Basic diline biraz aşinaysanız, html yi de biliyorsanız bence yaparsınız.
çok iyi olur ancak önceden de deiğim gibi ben direk web sitesi açarak onun üzerinden asp ile kontrol etmek istiyorum

Gökhan BEKEN

Arkadaşlar ccs c için ethernet uygulamaları mevcut. CCS C microchip TCP/IP stack diye aratırsanız bulursunuz. Ama versiyon olarak güncel değildir belirtiyim. Sürekli en son versiyon kullanmak istiyorsanız microchip'in c18 derleyicisine geçin.
MikroC nin hazır uygulamaları var ama bir işinize yaramaz söyleyim. Ben test amaçlı kullanıyordum, çünkü basit, fakat microchip TCP/IP stack biraz karışık öyle hemen çalıştıramıyorsunuz bilmiyorsanız.
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

pinyin

Alıntı yapılan: meftun - 08 Ağustos 2014, 17:44:34
Arkadaşlar ccs c için ethernet uygulamaları mevcut. CCS C microchip TCP/IP stack diye aratırsanız bulursunuz. Ama versiyon olarak güncel değildir belirtiyim. Sürekli en son versiyon kullanmak istiyorsanız microchip'in c18 derleyicisine geçin.
MikroC nin hazır uygulamaları var ama bir işinize yaramaz söyleyim. Ben test amaçlı kullanıyordum, çünkü basit, fakat microchip TCP/IP stack biraz karışık öyle hemen çalıştıramıyorsunuz bilmiyorsanız.
bilgi için teşekkürler bi araştırıyım dediklerinizi,pek bilgim yok ama çok hızlı bir şekilde çalıştırmama da gerek duymuyorum o yüzden süre çok önemli değil,söyledikleriniz gerçekten faydalı oluyor :)