5.1 Amfi Devresi

Başlatan tnr, 30 Nisan 2005, 15:53:45

tnr

Merhaba arkadaşlar.5.1 amfi yapmak için devre şeması arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...

Ersin

3x2 ( stereo ) = 6 ( 5+1 ) amfisi yap.Tek entegrede benim bildigim yok.

kanki_20

ben denizliden hakan anfi yapcaksan tda 7294 bir anfi var elimde tek çıkış gerçek 70 waat mono manyak ses çıkıyo baskı devresi var elimde yapcaksan vereyim eger yok daha güçlü birşey yapcaksan stk yap hoporlölün güçlü ise bana ulaşmak için by_hakan20@hotmail.com dan yardımcı olurum 8)

XX_AMPLIFIER_XX

not: bu şahıs forumdan kovulmuştur

Veli B.

@XX_AMPLIFIER_XX,
Mesajınızı bir daha okuyun.Bir dahaki mesajınızda da göndermeden önce önizleme ile inceleyip, daha sonra gönderin.Beyniniz, parmaklarınıza dolayısıyla klavye ye hakim değil gibi görünüyor.

kanki_20

ulan bir anfi yapıyosun 40 50 veya 70 ytl ye mal oıluyo ben ce git birr sinema sistemi al 80 milyona manyak ses veriyo bana ulaşmak isteyenler             by_hakan20@hotmail.com  dan yeterli bilgi alabilir 8)  :roll:  :o  :lol:  :cry:  :arrow:  :arrow:

Veli B.

@ kanki,

Alıntı yapılan: "katana"@XX_AMPLIFIER_XX,
Mesajınızı bir daha okuyun.Bir dahaki mesajınızda da göndermeden önce önizleme ile inceleyip, daha sonra gönderin.Beyniniz, parmaklarınıza dolayısıyla klavye ye hakim değil gibi görünüyor.

Sence, bu şahsa, böyle bir mesajı neden yazmış olabilirim. :evil:

Eğer maliyetler seni bu denli sıkıyorsa, yapmak isteyeceklerinden çok daha düşük maliyetli ürünler, söylediğin gibi, piyasada mevcut.Alırsın, teknoloji onların denetiminde, oynamak senin elinde olur.Peki ya ilerde, uçaklarımıza yaptıkları gibi, vermiyorum sana bu malzemeyi derlerse?
Bizim derdimiz oyun oynamak yada, çok fazla olan boş vaktimizi doldurma çabası mı?Bir yerlerden başlayarak teknolojiyi yakalamak ve kendi teknoloji tabanımızı kurmak.Bu gün daha pahalıya mal ediyor olabiliriz ama beni yolda bırakmasın, ilerde istediğim revizyonları yapabileyim, kendi ihtiyaçalrım doğrultusunda esnetebileyim.Sonuç itibarı ile " Ben güzele güzel demem, güzel benim olmayınca".
Günümüzde pekçok ülke e-devlet alt yapısını linux temelli kuruyor ve çok daha pahalıya mal oluyor.Neden ucuz ve kullanımı daha kolay olmasına rağmen microsoft değil?

otm

merhaba
philipsin üretetimi böyle çıkış veren bir entegreye rastlamıştım bir araştırma yaparken ilginç gelmişti ozaman .philipsin sayfasında araştır iyi şeyler bulacaksın.
kolay gelsin

X-Fi

[web]http://www.geocities.com/petripyk/4x45W.htm[/web]  
ben buna benzer bişey yaptım sony araba teybinin üzerinden sökmüşdüm entegresinide mükemmel çalışıyo entegresi pahalı ama çok güzel bi sitem kurmuş olursun ;)
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)