Takım çantası arıyorum

Başlatan ByTEK, 05 Mart 2015, 00:45:07

ByTEK

Bişim sektöründe ağırlıklı olarak network , kamera ve pdks işleri ile ilgilenmekteyim. sürekli yanimda mini laptop,temel el aletlerini taşıyorum. bugüne kadar notebook çantasını takım çantası olarak kullandim. fakat uzun dayanmıyor ve bir süre sonra değiştiriyorum. Standart takım çantası taşımak istemiyorum. estetik ve içinde uygun bölmesi olan kullanışlı birşey arıyorum. içerisinde temel el aletleri,mini laptop,ufak bir kutu içinde jack vs var,servis formu, bağlantı kabloları yer alacak. ama düzenli ve birbirlerine zarar vermeyecekler. metal iş çantası var ama tek gözlü laptop ve herşey bir arada çorba oluyorlar. onerebileceginiz birşeyler var mi ?

rck8942

Elektroniker für Betriebstechnik

apsis

Şu kumaş çantalar mükkemmelmiş.özellikle sırt tipi olanlar
"Makineye Beyin" MEKATRONİK

Ateş Erim

Günaydın.
Google'dan "Peli çanta" diye aratın. Bu çantaların çok çeşiti var. Genel özellikleri olarak dış kabukları çok sağlamdır. Su geçirmez (yanlış hatırlamıyorsam ip67 sınıfı). En güzel özelliği de içi tamamen perfore sünger doludur. Siz ihticacınıza göre yarı kesilmiş yerlerden süngerleri çıkartıp yerine araç gereçlerinizi koyuyorsunuz. İçi sünger olduğu için de, taşıdığınız araç gereçleriniz sarsıntıdan etkilenmez.
Fakat epey pahalı :(

Edit: şöyle bir link buldum

http://www.pelicatalogue.com/tr/cases/peli-cantalar
Bu mektup icin hic agac kesmedim. Sadece elektronlari durtukledim.

mufitsozen

Aptalca bir soru yoktur ve hiç kimse soru sormayı bırakana kadar aptal olmaz.