Haberler:

Eposta uyarılarını yanıtlamayınız ( ! ) https://bit.ly/2J7yi0d

Ana Menü

ccs e-book

Başlatan kara_kalem, 03 Haziran 2005, 17:29:22

klutch

tam üstüne bastın dostum bende öle bise aryıodum. gercekten yeni baslıyanlara cok faydalı olur. cünkü cok fazla konu var ve hangisinden baslanacagına karar vermek zor oluyo

respected

arkadaşlar inşallah okullar tatil olunca bu konuya biraz daha ağırlık verebileceğiz. Bahsedilen kitabın son bölümlerindeki konuları ayrıntılı olarak anlatmayı planlıyorum. İncelediğim kadarı ile biraz yüzeysel alınmış. Temel için iyi olabilir ama ek bir kaynak olmadan da örneklerle anlaşılabilecek bir duruma getirmeye çalışıyorum.

Digimensch

Insallah dostum uzun zamandir bekliyorum.
Bu kitapin cikmasi benim icin heyecan olacak yaz ayinda bu ccs olayini kavramayi düsünüyorum.

CoşkuN

Arkadaşlar kitabı toparlamaya başlıyoruz artık yavaş yavaş.Elinizde CCS ile ilgili şeyler varsa alabiliriz.

DumrulBey

Merhaba,

Bence yapabilirseniz sonlarda ISIS ile ilgili basit örnekler verin. Ekran görüntüleri falan olsun. Yani kitaptakileri pekiştirmek için. Bu kitap ile birlikte bir de bunları dosyalarını paketlerseniz tam bir e-book olur o zaman.

Başarılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

CoşkuN

O zaman elinde örnekler bulunan arkadaşlar bunu bana yollarlarsa ekleyebiliriz kitaba.

Digimensch

yaklasik ne zaman biter bu kitap olayi.
ne zaman bur foruma gelsem bu bölüme bakiyorum.Inanin dört gözle bekliyorum bu ccs kitabini.bayagi uzun sürdü.
Acaba yaklasik bir tarih verirseniz sevinecegim.
saygilarimla

XX_CİHAN_XX

Evet arkadaşlar aynen katılıyorum ve dört gözle bekliyorum.Kolay gelsin.
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

CoşkuN

Alıntı yapılan: "Digimensch"yaklasik ne zaman biter bu kitap olayi.
ne zaman bur foruma gelsem bu bölüme bakiyorum.Inanin dört gözle bekliyorum bu ccs kitabini.bayagi uzun sürdü.
Acaba yaklasik bir tarih verirseniz sevinecegim.
saygilarimla
Arkadaşlar tarih veremiyorum ne yazık ki.Ben de tek başıma halledemiyorum herşeyi.Kitabın gözden geçirilmesi lazım.Genelde temel konular oldu şu an.CCS ile ilgili örneklerle desteklenirse daha güzel olacaktır diye düşünüyorum.Ancak şu an kimseden bir örnek alamadık. :roll:

respected

(Arkadaşlar tarih veremiyorum ne yazık ki.Ben de tek başıma halledemiyorum herşeyi.Kitabın gözden geçirilmesi lazım.Genelde temel konular oldu şu an.CCS ile ilgili örneklerle desteklenirse daha güzel olacaktır diye düşünüyorum.Ancak şu an kimseden bir örnek alamadık.)
gmail adresine yazdığım örnek programlardan gönderdim..Bir bak istersen açıklama ya da devre şeması gerekir ise onlarıda ekleriz. Hazır olan kısmını da gönderirsen inceleyebilirim.

kurumahmut

CoşkuN

Arkadaşlar gönderdikleriniz için çok teşekkürler...
Temel donanım konularında ,ADC kurulumu,seri iletişimi,LCD sürme vs... gibi açıklamalı örnekleri de toparlarsak çok güzel olabilir.

Digimensch

@kurumahmut,
verdigin örnekleri ben bendeki Proteus 6,7 SP3 de calistiramadim.
"Later version falan filan yazan bir uyari geliyor."
Acaba calistirmak icin ne yapmaliyim?
Bunun bir yolu varmi?

OG

Alıntı yapılan: "Digimensch"

"Later version falan filan yüklemen gerekir"
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Göktuğ

Alıntı yapılan: "Digimensch"@kurumahmut,
verdigin örnekleri ben bendeki Proteus 6,7 SP3 de calistiramadim.
Bunun bir yolu varmi?

Cizim 6.7 den daha sonraki versiyonlarda yapılmıs demek.