IC-PROG u xp de calıstırabilen varmı?

Başlatan klutch, 17 Haziran 2005, 17:54:31

catsfany1903

bende calistiramiyorum... bide benim ic-prog un bulundugu pakette o programa ait bi sys dosyasi yok... winpic800 ü de bulamiyorum yardimci olursaniz sevinirim...

paradox

hocam buyur upload etmiştim ben ic-progun türkçe versiyonunu.
.sys dosyası da var.seçeneklerden /karışık ordan da xp uyumunu seçersen xp de sorunsuz çalışır.gerçi programa güvenim kalmadı sen yine fazla güvenme :D

http://www.zshare.net/download/ic-prog-rar.html

0000h hatası bende de var.elimde ki 3 pic de de bu hatayı veriyor.başka programlarda da omuyor.kafayı yedirdi bana
buna adam akıllı bi yazılım yapan olmamış bu güne kadar.sonunda kendimiz yapacaz heralde  :lol:

(bu arada avatarın çok büyük olmuş sayfa açasıya kadar canı çıktı netin malum 256 kullanıyoruz  ;) )

huseyinkeles

ya beyler bende xpde çalıştıramadım ic progu sonra win98 yükledim sorunsuz çalışıyor. şimdi benim makinada hem xp hem 98 yüklü istediğim zaman istediğimi açıyorum. ancak öyle hallettim başka türlü xpde açılmıyo priviliged instruction fln diyor. menüden xp sürücüleri aktif yaptım ama bi halta yaramadı

XX_CİHAN_XX

ıcprog taki bu hatayı düzeltmek için:

Program hata vererek açılsın, gözardı edin.
Ayarlar menüsünden "Ayarları Sil" komutunu verin.
Silme işlemini onaylayın.
Program tekrar çalışacaktır. (Bu sefer ingilizce olarak)
Hata mesajlarını onaylayarak geçin.
Settings menüsünden Options 'a girin.
Misc tabında "Enable Win2000/NT driver" seçeneğini işaretleyin.
Mesajı onaylayın. Program tekrar çalıştırılacaktır.
Burada hata almamanız lazım. Alırsanız bu işlemleri tekrarlayın.
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

paradox

çalışması lazım xp yi aktif ettkten sonra.

birde winpic var onu denedinmi acaba.o daha sorunsuz gibi.onu bi dene istersen