Sayfadaki kutucuğa veri girip yollayan uygulama

Başlatan z, 12 Ağustos 2015, 22:40:41

t2

kimlenbu, bizi uğraştırmadan programı kendi  bilgisayarında  çalışır vaziyette bırak . sürekli gönderip dursun. hatta siteye sayfaya da gerek yok. direk hangi phpye, hangi aspye  gönderilecekse oraya program kendisi formu gönderiversin.

<form name="form1" method="POST" action="http://www.hadibeizle.com/st/x.php">
demiş

diot

z

Uğraşanların eline sağlık. Bu deyyyuslara bir şekilde hadlerini bildirmek lazım.

En büyük dileğim de virüs yazanların başlarına hiç hoşlanmayacakları olayların gelmesi.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

t2

Hadlerini bildirmek için, onların izin verdiği, tespit ettiği iletişim biçimini değil kendi yönteminizi kullanmalısınız.

Aksi halde  spam mesajlara, hakaret küfür içerikli cevap yazmak gibi olur.  Bunlar adamı çok etkiler üzüntüsünden kahrolur(!)  :)

elektronik

Alıntı yapılan: RaMu - 12 Ağustos 2015, 23:56:50
Güzelde çok amatörce hazırlanmış zaten site,
yinede dalgınlığa gelip şifresini yazan çok oluyordur.

konuyu açtım ve like tıkladım sonra başka işlerime baktım aradan biraz zaman geçince unuttum ve o tuzak sayfayı face
sayfası zannedip giriş yaptım beni başka sayfaya yönlendirince url ye baktım ve jeton düştü hemen faceye giriş yapıp şifremi değiştirdim.
az daha şifrem gidiyordu.

Klein

Alıntı yapılan: z - 13 Ağustos 2015, 15:35:37
Uğraşanların eline sağlık. Bu deyyyuslara bir şekilde hadlerini bildirmek lazım.

En büyük dileğim de virüs yazanların başlarına hiç hoşlanmayacakları olayların gelmesi.
:) Hocam Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olabilirsiniz.   Bu adamı bombalarken sizin ağınız uzun eşek  mi oynayacak?
üç  gün sonra AKN kotanız dolacak, internet hızınız yavaşlayacak vs.. vs..