Bu hata Pic'in yandığınımı gösterir.

Başlatan ceyckr, 21 Haziran 2005, 17:38:11

aster

Arkadaşlar kaç yerde özellikle belirttim neyi nasıl kullanalım diye
birde ben pasif kullanıcıyım, profların affına sığınarak derimki
şu yazdığınız onca şeye ayırdığınız zamana dediklerimizi yapsaydınız
şu anda daha rahat olacaktınız

sorunsuz bir yükleme için feng3 v5.2 + winpic800 (jdm olarak) kullanırsanız başınız ağrımaz hiç bilmeyen bile kartı felan hazırlaması derken 1/2 günde işi bitirir
Bunu işinize karışmak olarak algılamayın tercih sizin istediğinizi yapmakta hürsünüz sadece öneri çünkü bu konu artık baymaya başladı

Petek

Alıntı yapılan: "ceyckr"
Alıntı yapılan: "katana"Programmer hangisi?
Defalarca bahsettik, loadder olarakta  ic-prog yerine winpic kullanın.Özellikle jdm ile.

arkadaşım neden o programı değiştireyim şimdi ben çalışan bir şey şimdi çalışmıyorsa programlamı bir alkası var.amaç bu sorunu aynı program üzerinde çözmek.senin söylediğin proyu da denerim.teşekkürler.

Delay time'ı yükselt. 15 ms yap.
“Önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zordur” A.Einstein

ceyckr

Alıntı yapılan: "katana":evil:
Ben yaşadığım tecrübeleri aktarıyorum.Kullanıp kullanmamak sana kalmış.Çalışan dediğin progu oldukça uzun bir süre kullandım ve sorunlarını biliyorum.Bunları sen yaşama demiştim.Winpic için bana kar vermiyorlar.Uslubun hiç hoşuma gitmedi!!!

arkadaşım yanlış anlama dediklerimi sadece sana açıklama yapıyorum.haklı olduğunuda beyan ettim zaten.ben sadece kendi fikirlerimi kendimce yorumluyorum.sana karşı söylenmiş bir şey değil seni kırdıysam özürdilerim. fakat benim halimde belli.
ALTINORDU'LU OLMAK BİR AYRICALIKTIR

ceyckr

sorunun nereden kaynaklandığını buldum fakat nasıl halledeceğim konusun da bir fikrim yok.sorun işkletim sistemiden kaynaklanıyor.dün makineye ayrı bir win 98 kurdum ve yüklemeye başladı.ancak xp de olmuyor.daha önce xp de yükleyebiliyordum.acaba bunun hakkında bir bilgisi olan varmı.winpic800 cihazı hiç görmüyor.onunla olmuyor.ic progda registere kaydediyom ama oda olmuyor.yardımcı olursanız sevinirim.

Veli B.

İcprog için nt dosyası aktif olmalı.Bir kaç yöntem var.Bir tanesi; ic-prog üzerine gel ve ters tuşla uyumluluk ayarlarına gir, buradan 2000 uyumlu olarak seç.Bu esnada nt driver aynı dizin içinde bulunsun tabi ki.
Aç ,ayarlardan nt driver seçeneğini aktifleştir.Kapat ve tekrar aç.

buraya bak :D
buraya da  :)
birde buraya  :(
buda varmış:cry:
bir tane daha :oops:
hala çıkıyor :evil:
:?:  :?:  :?:

ceyckr

sağol @katana hepsine baktım güzel bilgiler fakat benim iş yine aynısını yapıyor.çok sağol.