STK4231II+LM1036 2X100W stereo anfi çalışması...

Başlatan X-Fi, 02 Eylül 2005, 12:11:35

aYe

Gitmeyenlere biz 2x200watt veriyoruz, entegreler de bedava  :lol:

Mod arkadaşlar ben bu tarz "sayfama gelin" mesajları görmekten dolayı rahatsızlık duyuyorum, ilgi ve alakalarınızı bekliyorum.

Sayin mcclayn100, sizde alınmayın lütfen ama sizin forumunuzda da buna benzer bir yazı görsem rahatsızlık duyardım.

İyi çalışmalar.
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

mcclayn100

varsa yayınlasana çok iyi olur bende 1500 watt johson yayınlayacam :lol: buna karşılık

aYe

Johson'un kendisini isteriz, watt'lar da 100'lük desteler halinde olsun :)

Sevgili mcclayn, yazdığınız mesajın düzeyini anlayasınız diye öyle gayriciddi bir satır yazdım, sizin bunu en olmadık şekilde algılamanız karşısında hayretler içersindeyim.

Ayrıca burda kimse karşılık için birşeyler yazmıyor, buranın sahibi yada mod'u yada hiç bir şey'i değilim, olsam mesajlarınızı çoktan editlemiştim.

İyi düşünmeler.
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

Ziya

Alıntı yapılan: "mcclayn100"varsa yayınlasana çok iyi olur bende 1500 watt johson yayınlayacam :lol: buna karşılık
Arkadaşım, siz başka bir sitede moderatör olduğunuzu söylüyorsunuz. Eğer üyelerinize böyle cevap veriyorsanız yapmaya devam ediniz. Ancak burası picproje forumu ve bu tarz cevapları hoş karşılamıyoruz. Lütfen daha dikkatli yazın ve üyelerimizin istek ve düşüncelerine saygı gösterin.
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

mcclayn100

2x200 wt karşılık entegre veren arkadaş banada 1500 wtt için parçalarımı karşılayabilirmisin çok makbule geçer ve ayrıca sitede linkler uçuyor anlamış değilim böyle bir kardeş site olarak yakıştırmıyorum ama kırgında değilim sitenin adminin online baglantısını veririrseniz görüşmek isterdim dogrusu

Veli B.

Sizin sitenizde sistem nasıl çalışıyor bilmiyorum fakat bizde belirli bir düzen var.Doğrudan Adminimize ulşamanız ne mutlu ki mümkün değil.Moderatör arkadaşlarla sıkıntılarınızı(ciddi olanları:D) yazışabilirsiniz.
sanıyorum sizde de sistem buna benzerdir.Yoksa moderatör  sizde ne işe yarar değil mi!

mcclayn100

benim modlarla işim yok yinede saoulun görüşeceğim kişiyi ben bulurum

aYe

Sayin mcclayn100,

Malesef sizinle iletişim kuramıyoruz, siz pazarlıklara takıldınız gidiyorsunuz, sorun şema almak vermek değil.

Eğer bir şema verecekseniz, pek tabi linkini verin ama siz bunu "www.xxx.xom"'a gidin içerde bu bilgiler var şeklinde verirseniz, bunun reklam olduğunu algılar ve üye olarak rahatsız olurum.

Diyelimki burda şu bilgileri verdim;

450watt Class-T amfi için;
http://www.tripath.com/downloads/TDA1400.pdf

800watt Class-T amfi için(henüz seri imalata girmemiş);
http://www.tripath.com/pb1800.htm

Sizin forumunuza da üyeyim diyelim, orda bu konuda yardımcı olmak istediğim kişiler olursa bir daha yazmak istemeyebilir ve

https://www.picproje.org/main/modules.php?name=Forums&file=posting&mode=reply&t=6205

bu şekilde buranın (amaca hizmet veren direkt hedefin) adresini veririm.
Sanıyorum ki bu kimseyi rahatsız etmez.

Bilmelisiniz ki ben buraya bilgi paylaşmak için üye oldum, aralarda reklam görmek beni rahatsız ediyor, bunun inatla reklam olmadığının ispatına çalışmanızı ise algılarıma hakaret olarak değerlendirip memnuniyetsizliğim bir kat daha artıyor.

Mevcut süre gelen bu konuşma, gerek sizin, gerek benim mesajlarım olsun diğer üyeleri de haddinden fazla rahatsız ediyordur, nihayetinde buraya kimse tartışma görmeye de gelmiyor.

Yine de anlamazsanız yada anlamak istemezseniz ben bunu daha açık nasıl izah ederim bilemiyorum.

Saygilar.

mcclayn100

arkadaşım çalışmlarında başarılar dillerim