FPGA Ödevi

Başlatan Mucit23, 07 Aralık 2015, 09:40:18

Karamel

Alıntı yapılan: Mucit23 - 09 Aralık 2015, 22:46:02
Bu xilinx ise suite windows 10'da düzgün çalışmıyor herhalde. Çünkü en basitinden eski yaptığım and kapısı bile düzgün çalışmıyor. Şimdi kaldırıyorum bilgisayarımdan tekrar kurmayı deneyeceğim.

hocam boyle seyler bende mikroc dede olmustu. win7 ye gecince duzelmisti. mesela derle diyordum. bazi hatalar veriyordu. programi kapatip aciyordum. duzeliyordu. bende hocalarima boyle boyle oluyor. neden boyle diye sorular sorup. onlari bosuna mesgul ediyordum....  :-\ win7 ye geri dondum. hersey duzeldi.

hocam imkaniniz varsa win10 u kaldirin. 7 yada 8 kurun.

Mucit23

@Karamel inşaallah öyle bir durum yoktur. Kimsenin vaktini boş yere almak istemem elbette.

Bilgisayara Windows7 kurma imkanı yok sayılır. Yeni bilgisayar aldım. Üretici windows7 için driver yayınlamıyor.

Diğer PC ile çalışacağım bundan sonra. Onun bataryası bozuk, okulda bana zorluk çıkartır diye yeni bilgisayar ile uğraşıyordum. Mecburen Windows 7 li PC üzerinde denemeler yapacağım bundan sonra

bluemore

bende win7 yüklü bendede aynı problemi verdi sim de çıkış ZZZZZ oluyor anlamadım  ???

alicavuslu

Alıntı yapılan: Mucit23 - 09 Aralık 2015, 22:46:02
Bu xilinx ise suite windows 10'da düzgün çalışmıyor herhalde.

Geçenlerde aynı sorunu yaşadım. ISE veya Vivado ile çalışmak için en iyi sistem Windows 7 :)

MC_Skywalker

Ben bu ödevi Yapamadım :(

alicavuslu

Hocam burda Case When yapısını kullanacaksınız.

case Islem is
   when TOPLA =>
     ....
   when CİKAR =>
     ....
..
when others => NULL,
end case;