kitap arayışı ?

Başlatan WrtM, 28 Ocak 2016, 21:56:31

WrtM

Merhabalar, Kaan Aslan'ın a'dan z'ye c kılavuzu adlı kitabını internet üzerinden inceledim,birçok sayfasını da okudum.C dilini ince ayrıntılarına kadar anlatıyor,çok yararlı buldum.Ancak kitabı satın almak istediğimde ne satan bir yer buldum ne de yayıncıya ulaşabildim.kitabı nereden temin edebilirim? aynı tarzda önerebileceğiniz c kitabı varmı?

HeCToR

Bu adam bu kitabın satışını neden durdurdu anlamış değilim kaan aslanın kendi bloğundan kendisine mail felan atın isterseniz belki yardımcı olur
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

WrtM

email attım bakalım ne diyecek?

irdal

Önerebileceğim bir kaynak var, Necati Ergin'in C ders notları . Pdf halinde nette var, fotokopicilerde kitap haline getirebilirsiniz. Eğer bulamazsanız sizin için upload edebilirim. 

quarko

Bildiğim kadarıyla Kaan Aslan'ın kitabıyla, Necati Ergin'in ders notları birleştirilip yeni bir C kitabı ortaya çıkacaktı. Fakat 2 sene oldu bunu Kaan hocadan duyalı. Hala bir ses seda yok. Yeni kitap çıkacağı için eskisinin basımını durdurmuş olabilirler.
"Aslanlar kendi hikayelerini yazmadıkça, avcıların kahramanlık hikayelerini dinlemek zorundayız."

mg1980

Tevfik KIZILÖREN'in "Her yönüyle C " kitabını almıştım.Yavaş yavaş gidiyorum.C 'ye yeni başlıyorum.Güzel bir kitap işinize yarar mı bilmem.

a.zorba

Altaş kitabevin de murat tasbasi'nin  c kitablarida başla ngic için fena sayılmaz.
Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

bc_esd

Rıfat Çölkesen'in "C Programlama Dili" isimli kitabını tavsiye ederim . Kolay anlaşılır bir kitap.

cyhn41

şerafettin arıkan c programlama dili ayrıntılı ve anlaşılır bir kitap