Transistörlü veya triyaklı çıkış kartı arıyorum.

Başlatan Andromeda, 07 Şubat 2016, 21:15:49

Andromeda

Yerli satıcılarda arıyorum...role kartı var ama transistor yok..
nedense bulamadım.., otomasyon kartları cıkıyor hep..
cevaplar için şimdiden sağolun..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

sadogan

Transistörlü veya triyaklı bu çıkış kartı ne iş yapar.

Andromeda

Alıntı yapılan: sadogan - 07 Şubat 2016, 21:37:57
Transistörlü veya triyaklı bu çıkış kartı ne iş yapar.
Pic in çıkışını güçlendirmek için....lamba yakmak veya ayarlamak için..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

z

Delikli bakırlı pertinax alıp üstüne hangi transistörü istiyorsan lehimle kullan.

Her şeyin de hazırına alışmayın.

http://www.bluemavi.com/vitrin/tablo_new.asp?adet=1&kitap_id=753949#ara
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Andromeda

Tamam önceden kendim yapayım diye düşünürdüm..şimdi üşeniyorum..
daha önemlisi hazır kart gibi yakışıklı olmayacak..mini mini elemanlar..
minik minik ledler..
:)

z

Yakışıklı olup da görücüye mi çıkartacaksın?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Andromeda

Olmazsa resimdeki prototip plaketlere yaparım..bu plaketlerin profesyonel bir görüntüsü var..

ahmet_zxc

pic in girişi ne olacak? usb olup 1 role 27 tr olanı var bende. usb den komut göndererek role ve tr leri tek tek çektirebiliyorsun.

Andromeda

Özel bir giriş yok..Pic içinde kontrol yazılımı var..
USB kontrollü röle kartları da çıkmış..

HeCToR

Elek merhaba elimde 555 kontrollü pot ile ayarlanabilir triac devresi mevcut 800 adete yakında Pcb var mavi maskeli yurt dışında yaptırdığım işine yararsa konusabiliriz
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

Andromeda

Plaket  ile yaparım hocam sağol..zaten birkaç tane..