Etkinlik: Picproje 3 boyutlu yazıcı yapımı

Başlatan muhendisbey, 04 Haziran 2016, 12:06:33

yolcu27

evet çerçeve millet gijon güç kaynağı orgnize gerekiyor bunlar için.  Bir an önce organize olsak ancak 1 aya alırız :)

muhendisbey

Üretime başladı mı 20 çerçeve en fazla 3 günde biter. Adamlar üst üste koyup ikisini üçünü aynı anda çıkarabiliyor. Zaten maliyeti düşüren de bu.

Bayramda Ankarada olduğum için çok fazla foruma giremedim. Bunun yanında su jeti ve lazer kesim yapan birilerini buldum. Bunlardan fiyat isteyeceğim bakalım ne isteyecekler.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

MC_Skywalker

benim birtek eksik hotbed kaldı elektroniklerden. Hotbed de şimdi geldi.

Gijon, vida+somun+pul, çerçeve ve crom mil beklemede.

HeCToR

Evet arkadaşlar 2 yıl değişim garantili ayarlanabilir voltaj 12V 20A Power supply fiyatı.

Slim modeli 40TL

Standart modeli 40TL

Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

aydınD

Hocam
Toplu alımlarda fiyatta bir değişiklik olabilir midir. Kargo ve temin süresi ne kadardir.
İlginiz için teşekkürler.

HeCToR

@aydınD hocam temin süresi hemen ne zaman isterseniz adetleri kesinleştirin tekrar o adetler için fiyat çalışması yaparım.

overlok

Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi!

HeCToR

10-14V olması lazım tekrar bakarım yarın.

omereliusuk

Çerçeve mil va diğer malzemelerin temini için uğraşan arkadaşlar durum nedir.  Neler yaptınız? Bir an evvel şu iş bitse de ilk denemeleri yapsak.  Yılan hikayesine dönmeden.

aydınD

@CORTEX hocam liste olusturmaktadir.
İsteyenler belirtebilir

muhendisbey

Marka model bilgisi alabilir miyiz? Yani gerçekten 20A'lik bir kaynak mı?
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

aydınD

@CORTEX hocam temin ediyordu. Gerekli açıklamayı yapacaktır

HeCToR

Kaliteli ürün 2 yıl sıfırı ile değiştirme garantili alıp istediğiniz testleri yapabilirsiniz

muhendisbey

@CORTEX
O halde 2 adet 20A için beni de yaz. bir slim bir normal

HeCToR