Etkinlik: Picproje 3 boyutlu yazıcı yapımı

Başlatan muhendisbey, 04 Haziran 2016, 12:06:33

HeCToR

Arkadaşlar anlaşmalı kargo buldum ancak fatura kesilmesi gerekiyor o zaman 40 TL +KDV olacak birde kargo bedeli eklenecek kargo alıcı göndermem daha mantıklı olacak gibi
@aydınD 1 slim
@muhendisbey 1 slim 1 standart
@yolcu27 1 slim
@EMP_Otto 1 slim
@kudretuzuner 1 standart
@Tlepsh 1 slim
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

yolcu27

Ptt kargo 7.75 eve teslim çalışıyor  ben genelde yaptığım devreleri o şekilde yoluuyorim.  Bunada 10 12 lira keserler en fazla. Diğer kargo larda anlaşma olmadan min 20tl tutacaktır

muhendisbey

Alıntı yapılan: yolcu27 - 13 Temmuz 2016, 20:44:03
Ptt kargo 7.75 eve teslim çalışıyor  ben genelde yaptığım devreleri o şekilde yoluuyorim.  Bunada 10 12 lira keserler en fazla. Diğer kargo larda anlaşma olmadan min 20tl tutacaktır
Sürat kargo da uygun
http://www.kredilikargo.com/hosgeldin-50-1.html
Kargoyu nasıl olsa ödeyeceksek size öderiz.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

HeCToR

@muhendisbey en ucuz çalışan sürat kargo zaten diğerlerine göre.

@aydınD 1 slim
@yolcu27 1 slim
@EMP_Otto 1 slim
@kudretuzuner 1 standart
@Tlepsh 1 slim

Herkez hangi şehirde olduğunu yazabilirmi acaba ?

Tlepsh

yolcu27

muhendisbey

Ozelden halletsek bu isleri daha iyi olur.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

HeCToR

Herkez farklı şehirlerde oturuyor sürat kargo ile ücret alıcı göndereceğim arkadaşlar 10TL tutat diye tahmin ediyorum pazarlıkta yapacağım gönderirken IBAN numaramı gönderiyorum özelden.
@aydınD 1 slim
@yolcu27 1 slim
@EMP_Otto 1 slim
@kudretuzuner 1 standart
@Tlepsh 1 slim

muhendisbey

Cortex
işte bunu söylüyorum. 50TL'lik paketini alırsan şu an 6 kişiyiz 10TL'nin altında tuttuğu gibi parada artar. Bu tutarı sana ödeyelim sen gönderen ödemeli olarak gönder olmaz mı?

HeCToR

omereliusuk

@muhendisbey aliexpnxresten 1malzeme hariç tamamı gelid. Gijon, vida+somun+pul, çerçeve ve crom mil bunları halledemedik daha. Ne yapacağız. Artık montaja başlasak diyoruz ::)

aydınD

Ilk sayfadaki linklerden ben de sipariş vermiştim fakat 15 gün oldu bi ses seda yok...

muhendisbey

Musait oldugumda yazacagim. Google drive a yukledigim pdf lerde mil gijon ebatlari var. Zaten oradan yazacagim.

yolcu27

Güç kaynağı için kargo dahil 50 tl mi yolluyoruz şimdi.

HeCToR