Elektronik Malzeme Stokları

Başlatan sımışka, 05 Mart 2020, 17:31:43

z

Yatirim araci olarak hangi malzemeye para yatiralim?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

engerex

Alıntı yapılan: cevat1 - 06 Mart 2020, 06:43:54Kovid19 virüsü 26° sıcaklıkta yaşayamiyormuş.
2-3 ay sonra bu dertte biter. Gelecek kışa kadar da aşısı bulunur.

Yeni sezona da nurtopu gibi yeni virüsler üretirler.

Artık biyolojik çağ başladı.
Savaş yöntemleri değişiyor.

İnsan vücudu kaç °C?

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: z - 07 Mart 2020, 08:11:29Yatirim araci olarak hangi malzemeye para yatiralim?
Maskeye 😀

sımışka

Alıntı yapılan: z - 07 Mart 2020, 08:11:29Yatirim araci olarak hangi malzemeye para yatiralim?
Ben bu iş ilk çıktığında maske firmaları hisseleri alacaktım sonradan vazgeçtim, ardından maske mi alsam depolasam dedim sonra kendime yakıştıramadım, insanlar ölmekten korktukları için o maskeleri almak isteyecekler, kar etmek yakışmaz diye almadım. Şimdi bakıyorum adamlar internette x10 fiyata satıyor o maskeleri :)

z

Alıntı yapılan: Erol YILMAZ - 07 Mart 2020, 14:21:52Maskeye 😀

Su siralar tuvalet kagidi da iyi yatirim araci.

Melih1802

Alıntı yapılan: Erol YILMAZ - 07 Mart 2020, 14:21:52Maskeye 😀

Maske işi yakında bu işe yatırım yapanları hayal kırıklığına uğratacak şekilde patlayacak. Bu piyasayı yakından takipteyim. Tanıdığım bir firma elindeki ultrasonic kaynak makinelerini sattı bile çoktan.

Erol YILMAZ

fırsatları altına çeviriyoduk hocam ya neettin sen :))

Melih1802

Sanırım çin umulandan çok daha hızlı toparlanacak.

muhendisbey

Otomobile de olabilir. O kadar arttı ki inanılmaz. 2015 kasımda sıfır 55.000tl ye aldığım polo şu an 115.000tl ye satılabiliyor.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

devrecii

@z hocanın müritler kağıtları topluyor.

Sabunla yıka ne olacak sanki ne insanlar var ya  ;D 

Yakında bir mosfet için böyle yapacağız.

ertuğrul54

aşı bulunmaz ise işler sekteye uğrayacak 0.0002 usd olan malzemeyi 1 usd olur daha doruşu çalışan fabrika olmazsa işimiz çokkk zor

fide

Alıntı yapılan: engerex - 07 Mart 2020, 13:00:45İnsan vücudu kaç °C?
Bunun cevabı net olmamakla beraber 35.5- 37 arası
Her birimiz, geride bıraktığımız eserler kadar ölümsüzüz. Evlat gibi, talebe gibi, icatlar gibi...   http://fidenetgaraj.blogspot.com

yas

Alıntı yapılan: Melih1802 - 07 Mart 2020, 17:13:30Sanırım çin umulandan çok daha hızlı toparlanacak.
Bende böyle düşünenlerdenim.
Bu karambolde ihracatçı konumunu ileri taşıyabilenler her sektörde olmasa da bazılarında köşe kapabilirler. Fakat çin kayıplarını geri döndürebilmek için resmen emeğini (iş gücünü) sömürmeye başlayacak bunun sonucunda ciddi fiyat indirimleri gelecektir diye düşünüyorum (tamamen şahsi görüşüm).

z

Alıntı yapılan: devrecii - 08 Mart 2020, 15:45:02Sabunla yıka ne olacak sanki ne insanlar var ya  ;D 

Yakında bir mosfet için böyle yapacağız.

Virus kaparlarsa tuvalet kagitlarini mendil gibi kullanacaklarmis.

Marketler tam takir, un, makarna, konserve, tuvalet kagidi, kagit pecete yok.

Isin kotusu, kuzey yarim kure yaza girerken virus kaybolocak. Fakat biz guneyliler bir kac ay sonra kisa giriyoruz.

sımışka

Dün berlinden biriyle görüştüm, sağlık bakanlığı tedbirinizi alın 10 günlük yiyeceğiniz olsun demiş dediğine göre, markete her gittiğimde reyonları boş gördüm devamlı bir sıra hali vardı diyor.