Mouser den alışveriş yapmak

Başlatan ÜC, 10 Temmuz 2021, 12:16:20

saintcook1987

Mouser den sipariş vermek isterseniz Megasan firması ile görüşebilirsiniz.
Digikeyden sipariş vermek isterseniz Ekom ya da demsay ile görüşebilirsiniz.
RS Component türkiye var
ve farnell den sipariş vermek isterseniz de samm firması ile görüşebilirsiniz..

ÜC

Alıntı yapılan: saintcook1987 - 12 Temmuz 2021, 07:30:54Mouser den sipariş vermek isterseniz Megasan firması ile görüşebilirsiniz.
Digikeyden sipariş vermek isterseniz Ekom ya da demsay ile görüşebilirsiniz.
RS Component türkiye var
ve farnell den sipariş vermek isterseniz de samm firması ile görüşebilirsiniz..

Farnell de işlemci yok , RS Compenant a bakmadım , diğer iki firmayla görüştüm ,  Megesan önce sitedeki fiyata %18 KDV + YUrtiçi kargo , sonraki mailinde site fiaytına 1.3 çarpan + %18Kdv + yurtiçi kargo dedi.

Sağolsun formda muhendisbey nikli arkadaşın önerdiği mail adresiyle görüştüm , ilgili insanlar , %18 kdv haricinde başka bir masraf almayacaklar. Tek sıkıntısı 100 euro limit olması , ilk sipariş için bu miktarı doldurabilirim ama ufak ihtiyaçlarda megesan diyebilirim muhtemel. Bu durum için birkaç arkadaş birleşip 100 euroyu doldurup beraber siparşde verilebilir,toplanabilirsek.

Tagli

1.3 çarpan çok yüksekmiş  :o  1.1 falan olmasını beklerdim.
Gökçe Tağlıoğlu

fahri-

Ekomdan alışveriş yapıyorum devamlı. %10-11 ekliyor. Sanıyorum aldığınız miktara göre oranlar değişiyor.
Digikey TR deki müşterilerini Ekoma yönlendirmeye başlamış.

ÜC

Alıntı yapılan: fahri- - 12 Temmuz 2021, 13:48:48Ekomdan alışveriş yapıyorum devamlı. %10-11 ekliyor. Sanıyorum aldığınız miktara göre oranlar değişiyor.
Digikey TR deki müşterilerini Ekoma yönlendirmeye başlamış.

Megasan ile yazıştığım kişinin mail adresinin ikonu EK idi , adrese bakmadan bunun Ekom olduğunu düşündüm , kusuruma bakmayın , uyarınız için teşekkürler , firmayıda rencide eder gibi oldu ama hatayı düzelttim bir nebze.