Free energy. Biz termodinamik yasalarını yok saymıyoruz diyor.

Başlatan MrThinking, 21 Ocak 2022, 09:29:20

MrThinking

Ego=1/Knowledge

MrThinking

Ego=1/Knowledge

ilyas KAYA

remzi

Böyle bir şey nasıl olabilir ki? Alternatörü çeviren motor 750W. Çalıştırdığı matkap 850W. Normalde AC motorun durması lazım. Birde bir şey gözüme çarptı.El matkabı ilk çalışmada voltajın düşmesi lazım. Aksine voltaj artıyor. %99 gizli bir kablo yalan yere Ac motor çalıştılıyor. Alternatörün uçları boştadır. Yanliz kabloyu göremedim. Yada Alttaki tahtayı oyup içine Li-ion pil koyup Küçük bir inverter motoru çeviriyor olabilirler. 

remzi

Şimdi elemanın diğer videolarına da baktım kesinlikle sahte. Boşuna vakit kaybı.

MrThinking

Şimdi bir dostum bu adamın başka bir free energy videosunu gönderdi gerçekten yalan bir uygulama. Fakat bu adam yalan videolar yapayım derken gerçekten olayı çözmüş olmasın.
Ulan her zaman kanıyorum şu videolara yahu. Kanma sebebimde mıknatısın içinde bulunan güç.
O beni her zaman yanıltıyor.
Bu bariz yalan.
https://www.youtube.com/watch?v=gbm7vi4pP_M
Ego=1/Knowledge

remzi

Buradaki arkadaşlar bana kızacaktır ama yine de söyleyeyim. Ben free enerji olduğuna inanıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=m7pbjRAQvZs&t=44s

Mesela bu gerçektir diye düşünüyorum. Eğer oradaki kişiler kendi adamı değilse tabi.

power20

MrThinking

Ben çareyi buldum. İlk gönderdiğim videodaki mekanizmayı kendim yapıp gerçeği kendi gözlerimle göreceğim. En azından gerçeği görüp kafamı kurcalayıp duran bu meseleyi aklımdan atmak için 10000 lirayı gözden çıkardım.
Ego=1/Knowledge

power20

balonlu şeyden 2 tane yapılır. Doldurulan su diğerine geri pompalanır.. balonlar sürekli inip şişecek.

tunayk

Alıntı yapılan: ümitgungor - 21 Ocak 2022, 12:21:20Ben çareyi buldum. İlk gönderdiğim videodaki mekanizmayı kendim yapıp gerçeği kendi gözlerimle göreceğim. En azından gerçeği görüp kafamı kurcalayıp duran bu meseleyi aklımdan atmak için 10000 lirayı gözden çıkardım.

10000Tl yi bana verirsen, uğraşmadan sana gerçeği öğretirim.
Harcamadığın emek yanına kar olur, freeden yanı. ;)

remzi

remzi

Alıntı yapılan: ümitgungor - 21 Ocak 2022, 12:21:20Ben çareyi buldum. İlk gönderdiğim videodaki mekanizmayı kendim yapıp gerçeği kendi gözlerimle göreceğim. En azından gerçeği görüp kafamı kurcalayıp duran bu meseleyi aklımdan atmak için 10000 lirayı gözden çıkardım.
Ümit bey uğraşmak iyidir ama bu projeye kafayı yorma. olacağı yok onun.

ilyas KAYA

fahri-

Free enerji için fizik kurallarının değişmesi lazım. Mevcut fizik kuralları ile bu yapılamaz  ;)