Proton basic yeni versiyonu olan POSITRON u kulllanan var mı ?

Başlatan tekniker_murat, 13 Mayıs 2022, 06:24:38

mustafa_cmbz

Adamım LES tam dolandırıldığımı düşünmeye başladığım esna da mail olarak atmış adıma özel setup dosyasını..Çok güzel memnun kaldım diyebilirim..

run

Alıntı yapılan: mustafa_cmbz - 26 Kasım 2023, 21:08:30Adamım LES tam dolandırıldığımı düşünmeye başladığım esna da mail olarak atmış adıma özel setup dosyasını..Çok güzel memnun kaldım diyebilirim..

Kurulum veya aktivasyon için internet gerekli mi?

Geçmiş yıllarda kırığını yıllarca kullanmıştım şimdi kullanmıyorum ama hem versiyon yenilemek istiyorum
Ayrıca faydalandığım için borcumu ödemek adına ben de alacağım
özgürlük için teknoloji

mustafa_cmbz

Alıntı YapThe installer will install the very latest full Positron8 and Positron16 compilers, and their manuals in PDF format, and all future updates and upgrades will be suitable for them, and they will never require the USB dongle.

Mail'de bu şekilde bahsetmiş...kişiye özel program derleyip verdiğin şahsi bilgilerini ( iş yeri adı yada kullanıcı adı vs gibi şeyi programa gömüyor..) pc ye format atsan da bu dosyayı kaybetme yine yüklemeyi bu dosyadan yapacaksın diyor...

proton forum da maxim yazmış sanırım eleman ebaydan hiç satış yapmıyorum neredeyse diyor :)

@Maxim ve @gevv ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ... kaşla göz arasında orjin proton sahibi olduk.

Ufak tefek picli işler için vazgeçemiyoruz güzelde oluyor..

gevv

Hayırlı olsun @mustafa_cmbz hocam Positron baya gelişmiş daha da ileriye gidecek gibi. Hala eski sürüm proton kullanıp harika işler çıkartanlar biliyorum :)