Microchip ten CD isteyin.

Başlatan cozturk, 26 Şubat 2003, 12:56:45

cnt

bu arada istemediyseniz www.national.com dan da ucretsiz katalog ve cd isteyebilirsiniz. yaklasik 3 haftada posta ile geliyor.

Libertador

microchip sample gonderimini durdurdu. Peki hala cd veya datasheet, katalog gonderimi devam ediyor mu? AYrica nationalda da sample isteginde bulunmustum en gec 15 gun icerisinde gelir diyordu, iki ay gecti hala islemde diye bilgi veriyor.

cnt

mail at gelmedi diye.
yeniden gondersinler. banada ilk istedigimde gelmemisti. mail attiktan 15 gun sonra elimdeydi

Libertador

Mailinin ornegi varsa gonderebilir misin? Daha once boyle resmi bir mail atmamistim. Simdiden sagol. :)

cnt

dostum o kadarda resmi değildi yani.
su tarihte katalog istemistim, henuz elime gecmedi. ne zaman gelir falan dedim.
cumleye baslamadan oncede national'in kullandigim bir iki entegresini ovdum o kadar   :)  

en alttada zaten ingilizcemin kotulugunden dolayi ozur diledim  :lol:

daswi

ya nasıl oluyor kayıt olamıcazmı ozaman  :cry:  ?

daswi

ya ozaman kayıt olamıcazmı  :cry:  :?:

cnt

Alıntı yapılan: "daswi"ya ozaman kayıt olamıcazmı  :cry:  :?:

neye microchip'e mi?

mhk

Bende national firmasına kötü ingilizcemle yazdım ve cd ler geldi. Örneğini yolluyorum.

Dear authorized..
   sorry I can't know english well. I want to application and datasheet CD . Thank you.

My name:  İsim....

My address:
......Adresi buraya yazın

e-mail: .........@.........
web   :........................

İyi çalışmalar.
"Ya olduğun gibi görün, Ya da göründüğün gibi ol..." Mevlana

aster

ben hep cd istek forumunu doldurup almıştım
öyle mektup falan yazmadım
bazen kalmıyor pullu boş istek kartı gönderiyor
bazende 4 tane birden geliyor
sonuçta birşey geliyor

daswi

MeYo

arkadaşlar ben baktım adres satırını filan her yeri doldurdum fakat en altta adamlar turkiyeyi koymamaışlar üye olurken nasıl olcak bu iş anlatırmısınız.
Kızılderili Atasözü »Allah'ın kelimeleri meşe yaprağı gibi sararıp düşmez: cam yaprağı gibi ilelebet yeşil kalır. Lumbee Kabilesi » Günümüzde insanlar bilgiyi arar oldu, hikmeti değil. Halbuki bilgi mazidir, hikmet ise istikbal.

mhk

Türkiye ye göndermiyorlar artık.
"Ya olduğun gibi görün, Ya da göründüğün gibi ol..." Mevlana

PicAçu

Arkadaşlar Microchipimiz canımız herşeyimiz bir ara bedavaya bana çok pic yolladı ama artık ayollamıyor malesef.Bilginize sunulur!

bmutlu

Alıntı yapılan: "PicAçu"Arkadaşlar Microchipimiz canımız herşeyimiz bir ara bedavaya bana çok pic yolladı ama artık ayollamıyor malesef.Bilginize sunulur!
Açgözlülük yaptın hergün mü istedin :lol: .
Birden fazla isim altından aynı adrese istek yaparsan değil sana Türkiye den  istek yapan kişilerin isteğini tehlikeye sokarsın .TI bu yüzden Türkiyeden Web üzerinden numune isteyenlere göndermiyor temsilcilikleri vasıtasıyla gönderiyor .Tabi onlar da seni sorgu yamuruna tutuyorlar.