Picproje üyelerine özel Mentor Graphics semineri

Başlatan aYe, 05 Haziran 2006, 15:30:16

engin_

Alıntı yapılan: "tatlisukurnazi"
Söz, video kaydını bizzat yapıcam :)

Çok sağolasın hocam. Umarım herşey güzel geçer.

tevfik_kadi

Selamlar

Seminere bende gelmek isterim zaman konusunda bir fikriniz varsa uymaya çalışırım.

Kolay gelsin...

emperor

bende zaman uygun olursa gelebilirim...conavar arkadaşımında dediği gibi finallerimiz başlıyo inşallah uygun zaman da olur...

PhD

herkesin dediği gibi zaman ve mekan uygun olursa bende gelmek isterim...

bizim için bizi düşünenlere teşekkürler...
...hiç...

Fixxer

Ankara grubundan gidecekler varsa hep beraber toplanıp gidelim ne dersiniz???
...............................

byka

DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php

CoşkuN

Son durum ne oldu?Tarih kararlaştırıldı mı?

aYe

Hocam sanırım iptal edicez, 3-5 kişi için kimseyi yormaya değmez, konuya yeterli sayıda ilgi talep vs. oluşmadı.
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

PhD

Peki hocam bu konu ile ilgili türkçe döküman, örnek falan varsa siteye koysak hiç olmazsa... :cry:
...hiç...

tevfik_kadi

Yazık oldu  :( hocam ya ne yapalım biz şansımızı denemiş olduk bir yerde belki de ama ...

aYe

Pek döküman olduğunu zannetmiyorum, bende konuya çok yabancı olduğum için benim adıma da iyi bir fırsattı.

Malesef bu işlere mentor'a ihtiyaç duyacak kadar, yada ilerde doğabilecek bir ihtiyac varsayımıyla konuya vakıf olmak isteyecek kadar profesyonel bakan kişi sayısı 3-5'i geçmiyor.

Yapılabilecek birşey yok.
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

YARGICH

Yazık oldu yaa gitti güzelim FPGA semineri. Belki bu seminer sayesinde bazılarımız FPGA ya başlayıp Türkiyede bu konuda en iyi  internet kaynağını PicProje formu içerisinde üreteceklerdi. Yinede bu semineri düzenlemeye çalışanlara teşekkürler.
Uçurtmalar, rüzgarın kuvvetiyle değil, rüzgara karşı koydukları direnç ile yükselirler.

Atmaca35

bende gelmek isterim ama işim sesebiyle gelemem video kaydı olursa faydalanmak isterim düşünceniz çok güzel inşallah olumlu olarak sonuçlanır.

sekerb

Hemen iptal etmeseydik, ben de gelmek isterim, ağustosun 10'undan sonraki her tarih bana uygun...

adase

belki biraz geç kaldım aam bende gelmek isterdim  hatta hala istiyorum tam olarak gelişmeleri nerden öğrenedbilirz