ARM ye geçeceğim

Başlatan elektroombank, 07 Ağustos 2006, 01:44:10

CoşkuN

SAğol ama benim kastettiğim proteusta çizilmiş hazır deneme devreleriydi.

ileyzerr

konu 2006 da açılmış ancak ben yeni ele. elok. mühden mezun oldum  ve çalıştıgım yerde arm öğrenmem gerekiyor ve inanın çok araştırdım nerden nasıl başlayacagım hakkında net bi fikrim yok bana lütfen yardımcı olun acaba  siz nasıl ögrendiniz kaynaklarınız nelerdi hangi basamakları izlediniz söylediklerini takip edecegim yapmaya çalışacagım lütfen yol gösterin tıkandım.

Elimde 3 tane modul var lpc2368 lpc2119  arm 7024 bunlar üzerinde çalışabilirim
mümkunse bana yol haritasını çizin biliyorum zamanınız kıymetlıdır ve bana ayırırsanız cok mınnettar kalırım şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum

Elektroemre

Alıntı yapılan: ileyzerr - 30 Eylül 2010, 15:49:53
konu 2006 da açılmış ancak ben yeni ele. elok. mühden mezun oldum  ve çalıştıgım yerde arm öğrenmem gerekiyor ve inanın çok araştırdım nerden nasıl başlayacagım hakkında net bi fikrim yok bana lütfen yardımcı olun acaba  siz nasıl ögrendiniz kaynaklarınız nelerdi hangi basamakları izlediniz söylediklerini takip edecegim yapmaya çalışacagım lütfen yol gösterin tıkandım.

Elimde 3 tane modul var lpc2368 lpc2119  arm 7024 bunlar üzerinde çalışabilirim
mümkunse bana yol haritasını çizin biliyorum zamanınız kıymetlıdır ve bana ayırırsanız cok mınnettar kalırım şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum

Selamlar,

Merakımı mazur görün, hangi üniversiteden mezunsunuz?
Bu sitede ARM başlıkları altında başlangıç için faydalı bilgiler  var.

Ayrıca forumda da üye olan değerli üstadımızın bir sitesi var. ARM konusunda güzel bilgiler var:
http://www.barissamanci.net/

İyi çalışmalar...

X-Fi

lcp2368 çok parlak bi arm internette biraz araştırırsanız pekçok örnek bulursunuz onları çalıştırmakla başlayabilirsin yazılım tecrübeniz nekadar bilmiyorum ancak uygulama üzerine çalışarak başlarsanız yardımcı olması daha kolay olur.
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)