c kurs'u??? (c ve sistem derneği)

Başlatan burak1987, 20 Ağustos 2006, 18:52:50

burak1987

arkadaşlar bu kurs'ta eğitim almış yada alan birinden duymuş olan var mı? acaba bu kurs'a katılmayı düşünüyorum. bi fikri olan varsa vede belirtirse çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim!

teknikelektronikci

@burak1987
http://www.csystem.org/ böylesi bence cok daha acik ve net oldu herkes bilmeyebilir neden bahsetigini

kursa gelince ben katilmadim ama güzel bir kursa benzior acaba fiyatlari kac paraymis ? kolay gelsin
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

farslan

Ben bu kursa gittim, yaklaşık 6 aylık bir kurs.  Kursu veren necati ergin kendisi itü maden mühendisliği mezunu ve hakkında detaylı bilgiye nergin.com dan ulaşabilirsiniz.
Necati bey'in derslerini takip eden bir insanın c öğrenmemesi gibi bir ihtimal söz konusu değil, kendisi oldukça sistematik bir şekilde, öğrenciyi yormadan ve gereksiz detaylara inmeden, ve en önemlisi konuyu mantığıyla kavrattırıyor. Kendi web sayfasında C kursunun ders notları mevcut, o kadar özenle hazırlanmış notlar ki, derse gitmeden kendiniz biraz çabalayarak C öğrenebilirsiniz.
Size C derneğinin başta C ve ileri C olmak üzere kurslarını tavsiye ederim.

miral

merhaba
aşağıdaki linkte kurs notları ve çeşitli örnekler mevcut
nergin.com
önce selam,sonra kelam...