Yarışma ANKETİ

Başlatan PicProje, 20 Ekim 2002, 21:52:11

PicProje

Arkadaşlar diyorumki bir ufak yarışma yapsak bu yarışmada açılacak olan yeni bir bölümde katılmak isteyen arkadaşlar herhangi bir konu hakkındaki araştırmalarını ve bulduğu kaynakları bizlerle burada paylaşsa gerçi bütün hepsinin çok değerli olacağına eminim ama sadece diğer üye arkadaşlarımızın oylarıyla 1. 2. ve 3. seçip bu arkadaşlara PICPROJE.COM hediyesi olarak propic programmer hediye etsek nasıl olur önce bunu bir anketle sizlerin oyuna sunuyorum sayın üyeler.
Tabi yorumlarınızıda yazmayı unutmayın...
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK

mikimaus

belli kriterler olacakmı veya her hangi bir konuda (elektronikle ilgili)olması yeterlimi

PicProje

Tabiki elektronikle ilgili olsun bence sonuçta diğer herkez bu bilgilerden birşeyler öğrensin

PicProje

:arrow: Arkadaşlar oylar hep evet iyi hoş güzelde neden yorumlar yok daha sonra hadi başlayalım kimler katılacak dediğim zaman kimse çıkmayacak galiba meydana hı? öylemi  :?:

Prof.EleCTroN

Proje  yarışması oldu diyelim elinde hazır projesi olan katılır ama daha projesi bitmemiş veya başlamamış kişiler katılabilecek mi?  Katılabilecekse süre ne kadar olacak  :?:

PicProje

Bizler ne kadar süreye karar verirsek tabiki o da buradaki yorumlarla belli olsun ortak bir karar alalım mesela ben diyorumki 10 gün olsun bu süre başlattığımız tarihten itibaren. sizce?

diablo

Valla ben zaten bir tez yapmaya basliyacagim için otomatik olarak yarişmaya girerim.Yalniz 10 günlük bir süre çok az be.Şu süreyi biraz daha uzatalim  Picproje.Ki burda Electronicman hakli gibi gözüküyo.Hazir projesi olmayanlar için 10 gün çok kisa bir süre.(Örnek olarak ben).Daha ben ne yapicagima bile karar vermedim.

mikimaus

bence 1 ay olsun bir ay sonra herkez haz1rlad11 projeyi sunsun
heralde 1 ay yeterlidir.(yetermi acaba yaw :) )

PicProje

:arrow: tamam bak güzel fiirler oluşmaya başladı başka düşünceler arkadaşlar ??? :?:  :?:  :?:

Prof.EleCTroN

Bir ay süre iyi olabilir ama başka bir konu daha var. Bu yarışmaya katılanlardan bir ay içinde bitiremeyenler ne yapacak? bu iş nasıl olacak :?:

diablo

1 ay içinde bitiremeyenler  için küçük bir ek süre verebiliriz heralde.Gerçi böyle bir sorun çikmaz heralde.Yani bir aydan fazla sürmesi için epey teferruatli bir sey yapilmasi gerekir.

james

anlamadım sadece dökümanlarlamı katılıcaz yarışmaya yoksa yaptığımız projeyi jüriye mi sunucaz.yani çalışmasını falan göstercezmi.
bence de 1 ay ideal tabi kafasında ne yapacağını tasarlayanlar için.biraz daha düşünme payı verip başlarsa daha iyi olur
ARAMIYORUM , BULUYORUM

PicProje

Yaw tamam iyi hoşta ben sadece ufak bir yarışma olsun dedim yani herkez katılabilsin olayın çalışma şeklinide kimsenin görmesine gerek yok ben düşündüğümü bir örnekle açıklayayım mesela ben bu yarışmaya katıldım konu olarak VIACCESS şifreleme tekniği hakkında bir çalışma hazırlardım Çalışma prensibi budur bu şekilde şifreleme yapar modul'dür Receiver da onboarddur nebileyim başka bu Loader.hex dir bunu pic karta bu şekilde yükler daha sonra falan programla eeproma yükleme yaparız resimleri şunlardır Viaccsess FAQ budur kartla haberleşme hızı şudur şu kanallar uydu yayınnında vaic ile şifrelenmiştir falan filan ...........
benim düşündüğüm katılımlar bunun gibi olmalı yada 16f84 şöyle yazılır böyle silinir bu şekilde bozulur :?  gibi ama fazlasını yapacak olanıda yok kardeşim sen çok teferruatlı bişi yapmısın dicek halimiz yok amaç forumdaki çalışmayı ve öğreticiliği arttırmak:)

PicProje

:arrow: EEEE arkadaşlar başka yorum yokmu ??? :?:  :?:

byka

merhaba arkadaslar bende proje cok ama bir tanesi var ki picle harddisk veya floppy'e bilgi gonderip kayıt yapabilme veya onlardan kayıt alabilme işini ogrenmek ve yapabilmek istiyorum bu konuda tam bir calsıma yapamadım malum işler cok yogun eh bu boyle oluncada zaman gibi kucuk bir sorun cıkıyor bakalaım nasıl olacak
DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php