Yarışma ANKETİ

Başlatan PicProje, 20 Ekim 2002, 21:52:11

byka

ben oyle dusundum zaten yarısmaya biz katılmıyoruz?
Önder KAMAN - Satış Müdürü Türkiye - / -onderkaman@dwin.com.cn-/_https://www.youtube.com/channel/UCmKDZcSrVJvItC5U_1qOd7Q

Prof.EleCTroN

Bende katılmak istedim ama yetiştirmem gereken bir çok iş var.

PicProje

Sadece ben değil arkadaşlar bütün üyelerin oy verme hakkı olacak bunu bir anket gibi düşünün herkesin ismi olacak evet hayır yerine kime istersen oy vereceksin.
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK

MeYo

:lol:  selam arkadaşlar ben de katılıyorum bu sayede hem okul için bir devre  bulurum hemde bi şeler öğrenmiş olurum değilmi yani ben de varım :=)))) :lol:
Kızılderili Atasözü »Allah'ın kelimeleri meşe yaprağı gibi sararıp düşmez: cam yaprağı gibi ilelebet yeşil kalır. Lumbee Kabilesi » Günümüzde insanlar bilgiyi arar oldu, hikmeti değil. Halbuki bilgi mazidir, hikmet ise istikbal.

diablo

Eger anket usulu sonuçlar degerlendirilecekse bende yarişmaya girerim.Yalniz Picproje burda sana bir iş düşüyor.Madem anket usulu degerlendirme olacak o zaman bir kişinin birden fazla oy kullanmasi gibi bir seçenegi de yok etmen gerekiyor.Bu da heralde oy kullanan bir kişinin oy kullanirken nicki ile oy kullanmasi ile saglanir.Yani bir nick=bir oy.Gerçi bir kişinin birden fazla nick alarak oy kullanmasi da düşünülebilir ama artik o kadar da birbirimize güvenicez herhalde.

PicProje

Evet haklısın diablo aten IP kontrolude var ayrıca cokie kontrolüde var bir kişi iki nickle katılırsa dahi bu belli olacak :)
email kontrolüde yapabiliyoruz.....
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK

PicProje

:arrow: peki ne zaman başlıyoruz? :?:
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK

diablo

msimsek23 arkadasimiz ilk projeyi göndererek başlangici yapti.İlk projemiz hayirli olsun.Bari bizde resmi bir tarih verelim.Mesela baslangic tarihimiz 4 Kasim olsun.Bitişi de 4 Aralik yapalim.Ne dersiniz arkadaslar.

mikimaus

evet bence uygun hem tarihte güzel seçimden bir gün sonra ,tarihi bir zaman :)

PicProje

evet bencede uygun arkadaşlar :)
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK

james

arkadaşlar yarışma iptal mi oldu yoksa ertelendi mi?bugün başlaması gerekmiyomuydu
ARAMIYORUM , BULUYORUM

mikimaus

iptal yada erteleme olduğu açıklanmadı
demekki başlamıştır heralde dimi..başladı yani dimi ..bişi sööle pic proje :)

diablo

Valla yarişmaya katilicak arkadaslardan pek bi ses çikmadi tarih hakkinda, onun için bende beklemede kaldim ama bence yarişma baslamiştir arkadaslar.

PicProje

Evet arkadaşlar yarışma başlatalım fakat önce bana yarışmaya katılacak olan arkadaşlarımız bu akşama kadar bana bir özel atsınlarki daha sonra bende katılacaktım falan olmasın hem oylama bölümünü oluşturacağım bu bilgilere göre bende hemen başlatacağım hade kolaygele

not: katılacak arkadaş özel mesaj atsın ve projesinin ismini yazsın
başarılar
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK

cenkulker

yarışmanıza katılmak istiyorum fakat yeni ogrendigim için bir proje duşunemedim.Bu yuzden sizden yarışmaya katılmak isteyenlere belli bir sure (1 hafta gibi ) vermenizi istiyorum

saygılarımla