(Tez) FPGA mimarisi ve kullanımı

Başlatan engurucuklu, 30 Ağustos 2006, 13:42:44

engurucuklu

Merhaba,

Engin bilgilerle hazırlanmış olmasa da yeni başlayacaklara faydalı olacağını düşündüğüm türkçe yazılmış lisans tezimi paylaşmak istedim.

rapidshare.com bağlantısı

Umarım başkalarının da işine yarar.

Kolay gelsin,

Ziya

Hocam,
rapidshare de sorun var. Zahmet olmazsa www.hemenpaylas.com 'a yükleyebilirmisiniz?

hocam ben indirdim sorun yok
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

gsever

Saygıdeğer yüksek lisans arkadaşım,

bu paylaşım sonrasında forumda bahsi geçen fpga makalesinin çevirisine de el atarsın artık, ne dersin?

Ziya

Alıntı Yaphocam ben indirdim sorun yok
Dün rapidshare'e evden hiç ulaşamadım. İşyerimde de firewall'dan dolayı ulaşamıyordum. Hemenpaylas'a yüklemişsiniz, teşekkürler.
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

engurucuklu

ziya bey benden önce bir erişimli hemenpaylaşı benim iletiye eklemiş.  
teşekkürünüzü ona yönlendirelim. :arrow:

işinize yarar umarım.

her iki bağlantı da çalışıyor. 42 ye 23 hemenpaylaş kullanıcısı önde.  8O

gsever kardeşim beni bir oraya yönlerdirsen de ev işleri vaktimin çoğunu alırken neti daha verimli kullanabilsem.  :)

kolay gelsin,

Göktuğ

Alıntı yapılan: "engurucuklu"
gsever kardeşim beni bir oraya yönlerdirsen de ev işleri vaktimin çoğunu alırken neti daha verimli kullanabilsem.  :)
kolay gelsin,

http://www.techonline.com/pdf/pavillions/esc/2004/esc_306_326.pdf

gsever

OOoo sen yeterki çevireceğim de

biz forumdan arkadaşlarla sana ev işlerine yardıma bile geliriz... :)

engurucuklu

ben işleri bitirdikten sonra gelirsin. o buzdolabı 3 kat nasıl çıktı bilemiyorum.  :)  ama hepinizi beklerim. hoşgelirsiniz.

forumu pek takip edemiyorum. makaleye baktım bu zat Bob Zeidman'ın güncellenmiş yazısı. bunu çevireyim tamamda 41 sayfa ve aşağı yukarı içerik benim tez ile örtüşüyor. bunun yerine fpga ile bir uygulama yapıp onu 5n1k sıyla anlatabilirim.

şimdi dolabı temizlemeye gidiyorum. gsever kardeş dergiden bahsetti. yardımcı olabilmek isterim. netim de var daha sık uğrarım artık.

selametle,