Alüminyum ön panelli ABS kutu lazım 50+ adet

Başlatan hjklchkdtgbnhdklts, 07 Eylül 2006, 15:03:52

hjklchkdtgbnhdklts

En az 50 adet civarı şekildeki gibi kutuya ihtiyacımız var.
bunu en uygun yerden almamız gerekiyor. Alüminyum ön panelli zarif kutu. Aynı ürüne ait değişik ebatlı modeller olacak.

Altınkaya , menevşe han, konya sokak vb demeyin. Tam yeri lazım.  Nereden alırız?

e3

www.altinkaya.com.tr
Burası Altınkaya'nın net sitesi.Reklam olmadığını düşünerek verdim.Burada kutuların resimleri var.Beğendiğin olursa adamlara telefon açarak fiyat talebinde bulunabilirsin.Yerleri İvedik Organize'de.Ben programlayıcı kutularımı oradan almıştım.Kolay gele.İyi günler. :)
.eem.

salim ALTIN

merhaba.
resimde 2 ayrı kutu var. Sağ taraftaki buyük kutu altınkayanın olabilir ama küçük olan soldaki kutu altınkayanın değil. iskenderunda bir firma üretiyor. istanbuldan menevşe han girişinde bir satıcısı var.
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

EES

OG

Çerkez'in sitesi bakımda.
Alıntı Yap
ÇERKEZ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK
SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADRES    :    KONYA SOK. ALKAN PLAZA
NO: 13 / 43-44-45-46 ULUS-ANKARA
TEL    :    0 312 310 28 04
       0 312 312 30 08
       0 312 309 38 80
FAX    :    0 312 312 52 14
E-MAIL    :    info@cerkezelektronik.com
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Ziya

Çerkez elektronikte sadece kutu satılıyor. Elektronikle ilgileri yok. Kutular biraz pahalı idi. Gerçi ithal kutuları falan var. Pek çok çeşit bulunuyor. Toplu alımda iskonto yapabilirler belki. İyi pazarlık etmek gerekir.
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

e3

Çerkez Elektronik kutularının birçoğu Altınkaya ürünleri.İthal, hoş kutuları da var ama fiyatlar biraz uçuk.Ayrıca kutuyu işlemeniz gerekirse Çerkez işlemiyor ama Altınkaya işliyor.Altınkaya reklamı yapmıyorum, hiç kimsenin de reklamını yapmam ama adamlar iyi iş görüyor.Bize iş gören insanlar lazım değil mi? :D Saygılar. ;)
.eem.

hjklchkdtgbnhdklts

hepinize teşekkür ederim. İthal kutular aşırı pahalı oluyor.  Galiba altınkaya ile çalışacağız. kutunun deliklerini filan deliyorlarmış. CNC ile uğraşmaya gerek yok.  iskenderundaki firmayı bilmeyenler için ekleyeyim.