led panolar için kutu

Başlatan teknikelektronikci, 22 Ekim 2006, 15:34:43

vatandas30

teknikelektronikci
bu kutunun ebatları ne? tek çeşit mi? yoksa farklı ebatlarda da var mı?

teknikelektronikci

evet farkli farkli ebatlarda vardi orda ama kayan yazi devreleri icin en uygunu buydu ben bunu aldim isterseniz yarina boyutlarini yazar güzel fotograf makinasi ile fotosunu ceker gönderirim (simdiki cep tel ile cekildi kalitesiz yani) bence hic disarida yaptirmaya degmez bunlar hazir cami filan her seyi .burda adres vermek uygun olurmu bilmem yöneticilerimiz izin verirse adres yazarim yoksa isteyene özelden gönderirim tekrar söyliorum hic bir ticari amacim yoktur ve isteyene burdan kargo ile de gönderirim kolay gelsin
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

vatandas30

hocam
sen ebatlarını yazıp, fotoğrafını çekersen iyi olur. işimize uyarsa senin yardımınla bir yerlerden alırız. teşekkürler.
bu arada önünde camı var diyorsun. nasıl cam? kumlu flexi mi?

teknikelektronikci

hocam kumlumu fleximi ne demek istediniz anlamadim ama önünde kirmizi cam var hani olurya display ler icin ama sanirim flexi oluor kumlu dediginiz norma kirilabilir cam diorsunuz değilmi onlardan değil bu plastikimsi yapiya sahip ne denilior bilmiorum kolay gelsin
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

vatandas30

kırmızı flexi camın bir şeffafı var bir de kumlusu var. kumlusu displaylerin ışığını daha net gösteriyor ve diğerine göre biraz pahalı.

teknikelektronikci

bu konu hakinda bilgim yok birde bu kirmizi camlarda bir ic mekan icin birde dis mekan icin olanlari varmis diye duydum dogrumu acaba bi bilginiz varmi neyse yarin ben bütün fotograflari cekecem sanirim öyle belli olur kolay gelsin

mavi

fotoğrafların yanına fiyat bilgiside eklenirse güzel  ve aydınlatıcı olur.
Telecommander Monster Of Network

teknikelektronikci

hocam zaten fiatini yazdim 20 ytl bu benim aldigim kutu digerlerini bilmiorum zaten ben benim aldigim hakinda bilgi verecegim fotolari ve bilgileri filan bugün ekleyecem kolay gelsin

teknikelektronikci

esco

Bu altınkaya kutuları gerçekten çok güzel. fiyatları biraz pahalı fakat gerçekten çok güzel.  bende izmirde  güç kaynağı için bir kutu aldım. 27 YTL. şöyle bir örnek veriyim normal saç kutular 5-10 liradır ve iki parçadan oluşur. üst kapak ve gövde kabaca böyleler. altın kayanın aldığım kutusu 11 parçadan oluşuyor.

üst kapak, alt kapak, yan parcalar, kutu içinde elemanların montajı için ayrı bir platform. vs mükemmel bir kutu...

herşey için bir kutuları var adamların ve hemen hemen hepsi çok kaliteli...

ilker_32

herkeze 'iyi bayramlar'

valla ben ön kısmını çerçevesi ile camcıya arka kısmınıda aleminyumcuya yaptırdım. ve arka kısmını reklamcıdan aldığım siyah yapışkan nalyonla kapladım. aynı resimdeki gibi oldu.