21 Ekim 2021, 18:30:06

Haberler:

Eposta uyarılarını yanıtlamayınız ( ! ) https://bit.ly/2J7yi0d


Simulink ile Fuzzy Kontrol...

Başlatan PhD, 21 Aralık 2006, 21:59:31

PhD

Merhaba arkadaşlar,

Bu matlabde her geçen gün yeni bir şeyler öğreniyorum ama simulink bugüne kadar hiç lazım olmamıştı. Bana şu anda Fuzzy Control ile yapılmış uygulamalar lazım. Sorun fuzzy değil sorun fuzzy uygulamalarını Simulink ile yapmak zorundayım ve ben bu matlabi daha zar zor kullanırken (yeni yeni öğreniyorum) simulink çıktı ama simulinki açtım ve sadece bakıyorum. 8O Malesef en ufak bir işlem yapamadım. :oops:

Eğer bildiğiniz fuzzy ile simulinkte yapılmış 4 adet uygulama varsa gönderebilirseniz veya nereden bulabilirim yol gösterirseniz çok sevinirim. Şu anda tam 1 haftam var. Fuzzy ile bir kaç problem uydurdum ve Fuzzy Toolbox ile (FIS Editörü) test ettim ama onun simülasyonlarını simulinkte yapamıyorum. Eğer varsa basitte olabilir sorun değil önemli olan öğrenmem ve 4 adet uygulama yapıp haftaya götürmem gerek.

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese çok teşekkürler.
...hiç...

Yasal Uyarı: Picproje.org sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Picproje.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.