MÜHENDİSLİK OKUMAK İÇİN???????

Başlatan Fixxer, 18 Ocak 2007, 22:53:53

m_baktir

arkadaslar bende erciyes bilgisayar programcılığı mezunuyum
bu sayfada uzaktan egitim denk diyor?

http://www.yesevi.edu.tr/duyurular/turtep/yok_turtep.pdf

jaguar

".....2007-2008 eğitim öğretim yılından itibaren yapılacak olan ön lisans ve yüksek lisans eğitim programlarının uygun olacağına ve 2007-2008 eğitim öğretim yılından itibaren bu programların denkliklerinin tanınmasına karar verilmiştir."

Ön lisans ve yüksek lisans programlarının denkliğinin tanındığından bahsediliyor fakat lisans programlarının denkliği yok.

fx

bence dikkat edin arkadaslar ince eleyip sık dokuyun.
Burası Türkiye bi bakmıssın üniversite kabul edilmez.benim arkadaşı okuyor son sınıfta su anda hem calısıyor hem okuyor.
4 senede 16bin $ a cok seylerde yapılabilir.herşey etiket deil piyasa bilen arıyor genelde.

XX_CİHAN_XX

Alıntı yapılan: "jaguar"".....2007-2008 eğitim öğretim yılından itibaren yapılacak olan ön lisans ve yüksek lisans eğitim programlarının uygun olacağına ve 2007-2008 eğitim öğretim yılından itibaren bu programların denkliklerinin tanınmasına karar verilmiştir."

Ön lisans ve yüksek lisans programlarının denkliğinin tanındığından bahsediliyor fakat lisans programlarının denkliği yok.
Aynen öyle yesevi den uzak durun  ;)
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.