PSoC Designer 4.4 çıktı

Başlatan aYe, 02 Mart 2007, 16:19:21

aYe

Cypress PSoC Designer 4.4 Beta'yı duyurdu.

Görünürde pek bir farklılık olmasada arka plandaki hataları giderdiklerini umuyorum.

Download Linki;

http://download.cypress.com/publishedcontent/publish/design_resources/software_and_drivers/contents/psoc_designer_tm__beta_13.zip
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

Analyzer

Selam,

Tam da dün 4.3'ü indirmiştim :( Yazık oldu 100 mb'a. Siz incelediniz mi hocam? 4.3 ile devam etsek olur mu, bariz fark var mı?

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

aYe

Henüz derinlemesine inceleme fırsatım olmadı hocam, kısa süreçte de denemeye vakit bulacağımı zannetmiyorum.

Görsel olarak neredeyse hiç bir fark göremedim.

Demekki yazılımda geliştirmeler yapıldı ki 4.3'de çok fazla hata vardı.

En büyük sorun konfigrasyon hatalarıydı, bir modülün bazı değerlerini daha sonradan değiştirdiğinizde bu koşan koda yansımıyor, siz de günlerce hata kendinizde diye debelenip duruyordunuz.

İşin kötüsü bu hataları asenkron bir şekilde yapıyor olmasıydı, ne zaman nerde bu hatayı yapacağı belirsiz olduğu için, pratik bir çözüm yada muhtemel sorun şüphesine düştüğünüzde kontrol imkansıza yakındı.

Ben bile sorunu bilmeme rağmen unuttuğum için en son uart ile 3 hafta uğraştım.

Bu tür hatalar gidirilmiştir ümidiyle 4.4'e geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
Dünyada iki şey sonsuzdur. İnsanın aptallığı ve evren. Ancak ikincisinden o kadar emin değilim... (Einstein)

SISA

Herkese Selam,
PSoc Designer 4.4 (Build 1884) ImageCraft C derleyicisi seri numarasını bilen var mı?

ImageCraft C Compiler version altında bunlar yazıyor,
CodeCompressor V1.09
ICCM8C Version  V1.69A

teşekkürler...

aYe

Selam,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.

Bir soru sormadan ve-veya yardım istemeden önce forumdaki ilgili başlıkları incelemeniz ve arama yapmanız, hem veritabanı açısından, hemde sizin bilgiye daha çabuk ulaşmanız açısından faydalı olacaktır.

Daha önce forum içersinde verdiğim bir dosyanın link'i;

http://rapidshare.com/files/16591805/Cyp___Apranax.rar.html

İyi çalışmalar.