buluşma 3 - egenin incisi

Başlatan nonstradam, 03 Mayıs 2007, 08:27:09

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "nonstradam"merhaba arkadaşlar.
fuar saat 11.00 da açılıyor ben manisadan geleceğim saati o kadar erken yapmasak olmazmı. saat 13.00 gibi yapsak olmazmı.

bence saat 13.00 da fuarın basmane kapısı veya ona yakın bildiğiniz iyi bir yer varsa orada buluşalımmı. önce fuarı gezelim sonrada kordonda çay içip sohpet edelim ne dersiniz.
kabul ederseniz yarın dediğiniz yerde buluşalım.

not: birbirimizi nasıl tanıyacağız. basmane kapısına yakın bildiğiniz bir mekan varsa orada buluşalımmı?

hocam banada uyar napalım artık bu hafta dersaneyi ekecez :) tanımak için bi kağıda büyük harflerle picproje yazarız elimizde tutarız :) yalniz sitemizde o kadar çok izmirli vardı halla kendilerini göstermediler :)

edit: üstadlar forumumuzda logan üstadımızda izmirliydi kendisi sanırım çok yoğunnki picprojeye giremiyor kendisine ulaşabilecek varmı acaba böyle bir aktiviteyi bildirelim kendisinin iş yerini bilen varsa olmazsa ordanda ulaşırız :)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

nonstradam

teknikelektronikçi ben yarın sabah 08.00 gibi logan la buluşacağım onun bi projesi üzerine çalışacağız. sonrada beraber fuara geleceğiz. logan yarın bizimle...

tanışma için basmane kapısının yanında duvar dibinde elimizde telefonla bekleyelim.. saat 13.00 da

emrahmrcn

Hadi bende geleyim davetiyeniz varsa  :D  ,, yer zaman tam olarak nedir buluşma için_?
Benim yaradılışımda bir ayrıcalık varsa o da TÜRK olmamdır. M.K ATATÜRK

nonstradam

saat 13.00 fuar basmane kapısı uygunmu arkadaşlar. 5 adet biletim var.

emrahmrcn

Benim yaradılışımda bir ayrıcalık varsa o da TÜRK olmamdır. M.K ATATÜRK

teknikelektronikci

uygundur logan hocamında gelmesine sevindim uzun zamnadır tanışmak istiordum bir türlü tanışamadık  :)

son liste

1-)nonstradam
2-) teknikelektronikci
3-)afili
4-)aslan_korhan
5-)logan
6-)emrahmrcn
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

cenkishan

SLM EFELER bende cok gelmek isterdim ama saat 14:00 kadar calısıyorum.baska gunlerde bir yerlerde toplansak ve herkes bildigini paylassa C bilen C anlatsın,asm bilen ASM,........... NASIL OLUR EFELER UYARMI boylece herkes daha cok gelişmiş olur.bursada ankarada olan toplantılarada gitmek istedim ama uzak kalıyo.BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR.
Bir bit olsam dolaşsam C de byte byte

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "cenkishan"SLM EFELER bende cok gelmek isterdim ama saat 14:00 kadar calısıyorum.baska gunlerde bir yerlerde toplansak ve herkes bildigini paylassa C bilen C anlatsın,asm bilen ASM,........... NASIL OLUR EFELER UYARMI boylece herkes daha cok gelişmiş olur.bursada ankarada olan toplantılarada gitmek istedim ama uzak kalıyo.BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR.

cenkishan hocam saat 14 den sonrada katılabilirsiniz bize zaten hemen fuara gitmeyiz bir yerde otururz filan bize katılırsanız çok seviniriz zaten sayımız az olacak mutlaka bekleriz haber veriniz lütfen

aslan_korhan

Bencede 13.00 gibi daha iyi olur.
Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary bilen ve bilmeyenler.

teknikelektronikci

http://picproje.org/main/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=101201#101201

üstdalar lütfen okuyunuz ve görüşünüzü bildiriniz

şu an katılımcı sayısı (5 mayıs için)

1-)nonstradam
2-) teknikelektronikci
3-)afili (gelmeme ihtimali var)
4-)aslan_korhan
5-)logan (logan ve emrahmrc üstadlarımız geç kalacaklar)
6-)emrahmrcn

eğer haftaya yapabilirsek hem mp3dragon hem de diğer üstadlarda daha önceden programlancağı için katılımda problem olmayacaktır ama tek kusur fuar geçmiş olcak ya ada aslında pazar günü de yapılabilinirmi? :)

teknikelektronikci

arkadaşlar üstadlar malesef buluşmamızı haftaya erteledik böyle olması sanırım daha iyi oldu çünkü hem planlı programlı hareket etmiş olacaz hem katılamayan üstadlarımız arkadaşlarımzda katılacak haftaya görüşmek dileğiyle saygılar

aslan_korhan

Herkezin haberi varsa erteleme olayı iyi olur...
Benim için sorun yok.

teknikelektronikci

hocam herkezin haberi var bir tek sizin olmayacak diye endişe ettik ama oldu siz o konuda merak etmeyin

1-)nonstradam(nonstradam hocamı unutum bir tek nonstradam hocamın haberi yok unutmuşum özür dilerimsanırım haberi ollur  )
2-) teknikelektronikci
3-)afili (haberri var)
4-)aslan_korhan
5-)logan(var)
6-)emrahmrcn(var)

aslan_korhan

O zaman sorun yok ama Nonstradam'ın haberi olursa iyi olacak.
Çünkü taa Manisa'dan gelecek sanırım. Ayıp olmasın sonra...

teknikelektronikci

evet haklısınız ama sanırım kendisi zaten gelecekti çünkü fuara gelecekti ayrıca sanırım kendiside öğrenci olduğu için hafta sonu taile geliyor :) inşallah haberi olur