yüksek kapasiteli kondansatör

Başlatan muratcuk, 21 Haziran 2007, 12:30:54

muratcuk

arkadaşlar merhaba.....
bana 125 vdc 68000 microfarad kond. lazım karaköyü alt üst ettim fakat bulamadım. bu tür yüksek kapasiteli kond. nerden bulabileceğimi bilen bir arkadaşım  bana yardımcı olursa çok sevinirim.
herkese iyi çalışmalar.

elektronik

karaköyde var diye biliyorum
evrim elektroniğe sordunmu ?
iyi çalışmalar.

muratcuk

SCHOTTKY

Karaköy pasajında var(daha geçen hafta sormuştum).Yalnız kaç volt bilmiyorum fiyatı da 2,5$ dı.

Pasajın üçüncü katında merdivenleri bitirince hemen karşındaki dükkan.

SCHOTTKY

Pardon ben 6800 anlamışım :)

Sen en iyisi Menevşe hana bak, orda daha çok çeşit bulabilirsin ve fiyatlar da daha iyidir.

yalnayak

kac adet lazim...yani 3-5 tane lazim ise ben malzemelerimi bi karistirayim.
Kızımın iffeti batmakta rezîlin gözüne... Acırım tükürüğe billâhi, tükürsem yüzüne..! MEHMED AKİF ERSOY  Kardan Adaminla,GUNES'e calim mi satiyorsun?

z

1000uF 2500V kapasite lazim oldugunda 8-10 kapasite ile kapasite blogu yapmistik.

Piyasadaki kondansatorleri arastir ve uygun olanlarla sen de kapasite blogu olustur. Yoksa tek kilifta aradigin degeri bulman belki de imkansiz olacaktir.

Biz Ozdisan'da aradigimiz kapasiteleri bulmustuk.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

muratcuk

"yalnayak" abi bana sadece 4 adet lazım

bunalmış usta sanırım aradığım değerde kond.  bulamıyacağım. kond. bloğu oluşturmam tek çare gibi gözüküyor

yalnayak

Alıntı yapılan: "muratcuk""yalnayak" abi bana sadece 4 adet lazım

bunalmış usta sanırım aradığım değerde kond.  bulamıyacağım. kond. bloğu oluşturmam tek çare gibi gözüküyor

yarin(c.tesi) gunu ilk isim malzemelerin arasinda aramak olacak.insallah bulurum.
Kızımın iffeti batmakta rezîlin gözüne... Acırım tükürüğe billâhi, tükürsem yüzüne..! MEHMED AKİF ERSOY  Kardan Adaminla,GUNES'e calim mi satiyorsun?

muratcuk

Alıntı Yapyarin(c.tesi) gunu ilk isim malzemelerin arasinda aramak olacak.insallah bulurum.

çok teşekkür ederim..

yalnayak

125v 68 000 mf kesinlikle yok ama

25v 30 000 mf bir kac tane var.isine yarar mi?