ic-prog 1.05 pic c nin hex programlamıyor

Başlatan findux, 29 Haziran 2007, 18:48:20

findux

Arkadaslar picc de derlemiş olduğum programın hex ni ic-prog ile pic aktarırken 0046h adresinde hata veriyor.bilen arkadaş varsa yardımcı olsun lütfen daha önce de yaşamıştım bi şekilde atlattım ama şimdi ne denediysem olmuyor .
yada ic-prog harincinde ne kullnaayım pic c ile uyumlu olanı hangisi?kullandığım devre jdm programer

ayhani

İşletim sisteminiz win xp ise NT sürücüsünü internetten indirip aktif etmeniz gereklidir. Bunun için www.ic-prog.com/index1.htm sayfasından NT sürücüsünü indirerek bilgisayarınızdaki  İC-PROG programı ile aynı klasöre kopyalayınız. Dada sonra İC-PROG üzerinde sağ tıklayın açılan kutudan uyumluluk başlığı altında Windows 2000(Bu seçenek olmazsa WİN NT) seçiniz. Daha sonra İC-PROG programını açın Ayarlar-Seçenekler-Karışık seçneğini açın NT sürücüsüni etkinleştirin. Bu işlemden sonra ic-prog sorunsuz çalışması lazım
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

findux

ayhani kardceş cok teşekkur ederim dediklerini yaparken daha önce bunları yaptığımı fark ettim :D sorun devam ediyor 0046h adresinde hata veriyor baska bir programer varmı acaba onu mu desem?