HDD veriler gitti yardım! :(

Başlatan ilker_32, 14 Temmuz 2007, 11:31:33

ilker_32

arkadaşlar öncelikle herkeze selamlar. Benim önemli bir sorunum var. Dün yanlışlıkla D:/ ye format attım. İçindeki önemli bilgiler kayboldu. D:/ üzerinde şu ana kadar hiç değişiklik yapmadım. D:/ boş görünüyor. Bunun üzerine internetten 'Eays Recovery' adlı programı indirdim. Tarama yaptığında eski dosyalarım ve boyutu doğru bir şekilde bulunuyor. Kayıt yapamıyorum. Durum aşağıdaki gibi oluyor. Böyle birdurumla karşılaşan varsa ve yardım ederlerse çook sevinirim. İçindeki bilgiler benim için çok önemliydi. :cry:

ilker_32

Acaba trial versiyon olduğu için mi böyle yapıyor. Yoksa farklı bir programmı kullanmalıyım...??

hunter

The Trial edition of EasyRecovery v6.x does not include any data extraction or copy out capabilities for recovering files. [b]The Trial edition will only show you the files that could be recovered with the full edition[/b], and allows you to view a portion of those files that can be recovered with a full edition of EasyRecovery.

Trial ile gosteririm
Full versiyonunu alırsanız gosterdiğim dosyaları yerine koyarım diyor

Size tavsiyem full versiyonunu edininceye kadar kesinlikle diske birşey yazmaya kalkmayın

İyi Çalışmalar

Analyzer

Selam,

Emulede bunlar görünüyor :

ed2k://|file|Easy%20Recovery%20Prof.%20v6.03%20+%20Crack%20-%20MULTILLENGUATGE%20-%20ok.rar|41405892|5B3CAC15E1C696E4D9D67B0B5A8E9DD9|/

ed2k://|file|Ontrack%20Easy%20Recovery%20Professional%206.10.07%20+%20crack.rar|36026811|6EE514F7F4661A8C89A015CE8B18BBB9|/

ed2k://|file|Ontrack.Easy.Recovery.Professional.v6.00.09.Retail.MultiLanguage.zip|29589357|F1A7EB8F283071DD8E5CA7D99C061C7E|/

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

aslan_korhan

Dünyada 10 çeşit insan vardır. Binary bilen ve bilmeyenler.

bs

bs

KAZIMUGUR

C de yeteri kadar boş yerin yoksa 2. bir hdd bul.Muhtemelen kurtaracağın bölümün 3 katı boyutu olsun en azından.
Yukarıda arkadaşlar güzel programlar önermişler bir de "get databack" var.
Her hangi biri ile kurtardıklarına aç bak hepsi tamamsa ne ala,değilse D yi hiç ellemeden diğerlerini dene.Birinin kurtaramadığını diğeri kurtarabiliyor.
Benzeri sorunlar için açılmış başlıklar vardı onlarıda incelemeni öneriyorum.

Cetinal

benim E de birsürü müzik filan vardı kardeşine de format at demiştim yanlışlıkla E ye atmış bu durumda kurtarılabilme ihtimali yok dimi :S

aslan_korhan

E'nin üzerine Format attıktan sonra birşey kayıt etmediysen rahatlıkla yukarıdaki programlardan birinle kurtarabilirsin.
Üzerine birşeyler kayıt ettiysen en azından bazı dosyalar yine kurtulabilir...

Cetinal

olmaz ozmn bu iş en azından msn filan yüklediydim

aslan_korhan

MSN yüklediysen en fazla 2-3 tane MP3 gitmiş olabilir. Yinede denemende fayda var bence. Program silinmiş dosyaları ve kurtarabilme ihtimalini gösteriyor...

Cetinal

peki bu programlardn hangisini önerirsiniz ben sabah baktım kimisinde key girilmiyo kimisi bişeye yaramıyo tam çalışan ve sizin memnun olduğunuz hangisi

aslan_korhan

Digital ObjectRescue Pro 4.4.3 kullanıyorum şuanda ve sorun yok...
Yukarıda 4.5 var.

POWER

Bence Recovery My Files 3.94. Bendede yanlışlıkla silinme olayı olmuştu.Bilgilerin %90-95 bu proğramla kurtarmıştım tavsiye ederim.
TB6BKG