HDD veriler gitti yardım! :(

Başlatan ilker_32, 14 Temmuz 2007, 11:31:33

x-tol

C dışındaki harddisk bölümleri için geridönüşüm kutusu gibi birşey mi var? şöyle ki: disk boş gözüküyor fakat bilgiler silinmemiş. boş gözüktüğü için üstlerine birşeyler yüklenebiliyor. yeni dosyalar yüklendiğinde eskileri tamamen siliyor. böyle midir?

Göktuğ

Sistem dosyalarını görünür yaparsan oralardada geri dönüşüm kutusu olduğunu görürsün. sildiginde c deki geri dönüşüme taşımak mantıklı olmazdı.

Silinen tüm dosyalarda tam silme olmaz. Yenisi o bölgeye yazıldığında eskisi gider.

ilker_32

Arkadaşlar attığınız mesajlar için çok tşk ederim. Benim için çok önemliydi. Daha  silinen D:/ ye hiç birşey yüklemedim. Tavsiye ettiğiniz programlar çok güzel hepsini denedim. Ama neredeyse tamamını kurtaran program eays recvery oldu. Yapmam gereken ilk iş crack bulmak olacak. aslan_korhan'ın dediği gibi bir başka hdd'de taktım. tekrar çok sağolun arkadaşlar. deneyeceğim.
--------------------------------------------------------------------
öncelikle bs'nin upload etmiş olduğu crack'ı deneyeceğim.
Ontrack Easy Recovery 5.12 crack
http://dosya.cc/ERv5.12crk.zip.html
ama uyarmı bilmiyorum deneyeceğim.

Analyzer

Alıntı yapılan: "x-tol"C dışındaki harddisk bölümleri için geridönüşüm kutusu gibi birşey mi var? şöyle ki: disk boş gözüküyor fakat bilgiler silinmemiş. boş gözüktüğü için üstlerine birşeyler yüklenebiliyor. yeni dosyalar yüklendiğinde eskileri tamamen siliyor. böyle midir?
Selam,

Fat sisteminde Dosyaların başlangıç ve bitiş adresleri, dosya bilgileri bir tabloda saklanıyor. Dosyayı sil dediğinizde aslında tablodan dosya kaydı siliniyor, dosyanın kendisi silinmiyor.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

bs

Ontrack Easy Recovery 6.10.07  için serial : ER83RE-CW8UMX

Full download linki
http://www6.rapidupload.com/d.php?file=dl&filepath=5940