BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PROJE YARIŞMASI

Başlatan AST, 12 Eylül 2007, 00:02:53

salih18200

keşke bir projemiz olsada katılabiilseydik :oops:

sigmoid

son başvuru 30 kasım mış. Daha önümüzde 3 ay var. O zamana kadar insanın aklına güzel bir şeyler gelir.

teknikelektronikci

tamamda bunlar hep mühendislik dalindami ya ? yani ben benim bi projem varsa katilamiyormuyum birde projeler nasil bi sey olcak uygulamalimi?
ayrintili bilgide yok

edit:üniversite ögrencileri ve yeni mezunlara demis peki bu üniversite ögrencileri derken illaki mühendislikmi? ben 2 yiilikdayim :(
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

sigmoid

bende teknik eğitim fakültesindeyim. aslında güzel bir proje bulup katılayım diyorum. Kabul etmezlerse onların kaybı, benim değil

DumrulBey

Paylaşım için teşekkürler,

Aslında aynı kafadan akıllı gençlerin bir araya gelip proje sunsalar daha başarılı olmaları ihtimaller dahilinde. Birlikte kuvvet doğarmış öyle değil mi?

Ayrıca (-bkz. Google Lunar Xprize), uluslararası bir robot yarışması var. Ödülü gerçekten çok fazla. Neden bir Türk olmasın?

Başarılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)