ARM Micro (YARDIM...)

Başlatan swordstfish, 01 Kasım 2007, 14:11:30

swordstfish

[align=justify]
MErhaba Arkadaslar ...

Ben keil ile 8051 programlama uzrine çaliştim bu gune kadar ..Fakat su an ARM ailesi ile çalişmam gerekiyor bulundugum bir proje nedeniyle ..
ARM işlemcilerini keil ile programlandıgını bılıyorum fakat nasıl oldugu hakkında elimde dokuman yok...
Ayrıca ARm işlemcilerinin nasıl programlandıgı ve programlayıcısını nerden bulabilecegimi ayrıca işlemciyi nerden tain edebilecegim hakkında bana bilgi ve birikimlerinizi aktara bilirseniz cok sevinirim..
Ben islemci olarak AT91SAM7S256 kullanmayı dusunuyorum fakat su an itibariyle bunu devreye aktaracak imkanım olmadıgından hazır gelistirilmis boarla birlikte almak istiyorum ...Bunları bulabilecegim ve satın alabilecegim guvenilir bir kaynak varsa elinizde paylasımınız taktırınde cok sevinirim..
Ve ayrıca dokuman olarak ARM işlemcilerinin Keil ile nasıl programlandıgı ve de jtag ile nasıl baglantı sagladıkları hakkında elinizde dokuman varsa bana ulastırırsanız sevinirim...

Simdiden Cok teşekkür ederim

Mail : stanlyjobson@gmail.com

Cetinal

leblebitozu

Atmel'in ARM işlemcileriyle ilgili herşey

www.at91.com

chorckbey

Arkadaşlar ,ARM mikro işlemcileri ile ilgili kurs veren bildiğiniz yerler var mı ? ilgili arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

KABO

Degerli arkadasım bende yeni basladım ARM ye bende senin kullanmak istedigin işlemci ile aynı olan  AT91SAM7S64 serisini kullanmak istiyorum.eger sende C ile yazılmıs kaynak kod ve extra dokumanlar varsa bana soylemisin veya tavsiyede bulunurmusun.SAYGILAR..
BILGI PAYLASTIKCA COGALIR...