bordland c++ 6 builder varmı ??

Başlatan Cetinal, 14 Kasım 2007, 21:10:49

Cetinal

bordland c++ 6 builder varmı ??
bordland c#  ı varmı

eğer bunlarla ilgili download edebileceğim link filan verirseniz sevinirim ;)

KONYALI

bilgisayar programlama işiyle uğraşan forumlara bakarsan bulursun ben bi forumda bulmuştum borland c++ builder küreğiyle birlikte gerçekten güzel bi program istersen akşam link filanda yollayabilirim şu an internet kafedeyim

ise

Cetinal

Alıntı Yapbilgisayar programlama işiyle uğraşan forumlara bakarsan bulursun ben bi forumda bulmuştum borland c++ builder küreğiyle birlikte gerçekten güzel bi program istersen akşam link filanda yollayabilirim şu an internet kafedeyim  

valla çok makbule geçer hocam  nette bi türlü bulamadım

Cetinal

bu arada emule nasıl oluyor hiç kullanmadım daha önce çok dutdum ama öğrenmedim ne olduğunu kısaca açıklarsanız sevinirim

ii akşamlar

rehber

Merhabalar,

Full versiyon C++ Builder 6 yı nereden bulabilirim. Olan varsa link verebilir mi?
Teşekkürler.

gallavi

DemirHan=gallavi;

OptimusPrime

ben turbo c++ kullanıyorum. ayrıca builder 5 de kullandım fakat aralarında nasıl bir fark var bilemiyorum sanırım bunu çözmeye C++ bilgim yetmedi. merak ediyorum builder 6 nın diğerlerinden farkı nedir?
https://donanimveyazilim.wordpress.com || Cihân-ârâ cihân içredir ârâyı bilmezler, O mâhîler ki deryâ içredir deryâyı bilmezler ||

controller

Alıntı yapılan: "OptimusPrime"ben turbo c++ kullanıyorum. ayrıca builder 5 de kullandım fakat aralarında nasıl bir fark var bilemiyorum sanırım bunu çözmeye C++ bilgim yetmedi. merak ediyorum builder 6 nın diğerlerinden farkı nedir?

C++ Builder ile VCL (Visual Component Library) kullanabiliyorsunuz.
Hesabım OG tarafından haksız bir şekilde pasif yapılmıştır.

OptimusPrime

bildiğim kadarıyla buton label statusbar bunların hepsi VCL sınıfında tanımlı dimi? yanılıyormuyum? o zaman VCL component ler turbo c++ da da var. anlamadım :S
peki bana builder de yapıp turbo c++ da yapamayacağım bir örnek verebilir misin?
https://donanimveyazilim.wordpress.com || Cihân-ârâ cihân içredir ârâyı bilmezler, O mâhîler ki deryâ içredir deryâyı bilmezler ||