CCS C de source kod compile HATASI- Yardım Lutfen

Başlatan muratdogan, 15 Ocak 2008, 17:02:19

muratdogan

merhabalar

elimde hesap makinesi icin kodları var. bu kodları CCS C kullanarak compile etmek istiyorum fakat surekli CALC.H dosyasında hata veriyor. hatayı duzetebilecek ve compile etmeyi basarabılecek birisi varmı acaba.
Yardımlarınız ıcın sımdıden cok teşekkür ederim.

kaynak kodlar ektedir..

http://rapidshare.com/files/84006254/hesap_makinesiSOURCECODE.rar.html

Cetinal

elindeki kodlar ccs için değil IAR derleyicisi içindir

onu iarın sitesinden indirim kurman lazım

crack forumda mevcut ;)

muratdogan

tamam cok teşekkür ederim bilgilendirdigin icin. 10 gun ıcınde kodu halledemessem okulum 3 ay uzayacak. tekrar cok teşekkür ederim

muratdogan

PEKI acaba bu elimdeki IAR la yapılmıs komutları CCS yada MikroC komutlarına cevirebilecegim bir program yada yontem varmı ??  

IAR C yi bilgisayara yukledigim  zaman MSVCP50.DLL dosyası bulunamadı dıye hata verıyor ve acılmıyor. resmı sıtesıınden tekrar ındırıp kurdum yıne aynı hatayı verdı. Vista kullandıgım ıcın kkaynaklanıyor olabılır.  en azından kodları CCS yada MikroC ye aktarabılseydım ordan devam edebılırdım

Yardimci olabılecek varmı acaba??  simdiden cok teşekkürler

arslan74

Merhaba,

IAR %100 Ansi-C uyumlu C derleyici olduğu için. Ansi-C uyumlu başka bir derleyiciye cok rahat kullanabilirsin. Ancak araladın bazı ufak farklar olabilir. Onları hallettikten sonra geriye birşey kalmiyor.Başka derlayici olarak sana Hi-Tech ya Microchip'in C derleyicisini önerebilirim. İkisiylede cok rahat yapabilirsin.

Selamlar