CCS C ile Uygulamalar ve Bootloader Kullanımı

Başlatan erdinch, 10 Şubat 2008, 22:27:09

erdinch

Arkadaşlar ekteki dosya okulda yapmış olduğum proje ödevinin raporudur.İçinde C ile yapılmış uygulamalar ve bootloader kullanımı hakkında bilgi mevcuttur.İlgilenen arkadaşlar faydalanabilir.

İyi çalışmalar dilerim..

Bölüm I
GirişÂ…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…Â…..1
1.1   Gerekli Yazılımların Elde Edilmesi…………………………………...1
1.1.1   Proteus...1
1.1.2  Picallw...2
1.1.3  CCS C derleyicisi.........................................................................................2
1.2      Pic Programlama Kartı…………………………………………….....2

Bölüm II
  Mikrodenetleyiciler Hakkında Genel Bilgiler…………………………………..5
2.1 Mikrodenetleyici Nedir?.....................................................................................5
2.2 Pic Mikrodenetleyiclerinin Özellikleri..............................................................6
2.3 Projede Kullanılan Mikrodenetleyiciler............................................................7

Bölüm III
Proje Uygulamaları...10
3.1 Yürüyen Işık, Analog/Dijital Çevirici ve Pwm Uygulaması.........................10
3.2 LCD Uygulamaları..............................................................................................14
  3.2.1 LCD ile Kayan Yazı Uygulaması................................................................15
   3.2.2 LCD ile Ekranda Belirli Aralıklarla Farklı Yazılar Yazdırmak..............16
  3.2.3 Pwm'den Okunan Değerin LCD'ye Yazdırılması....................................17
3.3 Seri Haberleşme Ve Bootloader Kullanımı.....................................................19
   3.3.1 Seri Haberleşme Bilgisayar Arayüzü..........................................................25
3.4 Kayan Yazı Panosu..............................................................................................30

http://rapidshare.com/files/90521599/proje.rar

hatmeto

proje.rar dosyası bozuk diye uyarı veriyor. :!:  Kontrol edermisin? :?:  :?:
Bir admin ataasözü derki: "biliyorsan paylaş mod yapsınlar. bilmiyorsan sus banlamasınlar"

erdinch

Alıntı yapılan: "hatmeto"proje.rar dosyası bozuk diye uyarı veriyor. :!:  Kontrol edermisin? :?:  :?:

Dostum ben şimdi tekrar indirdim ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım.tekrar indirmeyi denersen sorunun büyük ihtimalle çözülecek.