Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

Samsung S3C2440 ARM CPU

Başlatan mehmetugursoy, 03 Nisan 2008, 20:42:35

mehmetugursoy

Samsung S3C2440 Arm 920T Core CPu nun kullanildigi bir development board almaya niyetliyim , kullanan oldumu ? veya almaya kullanmaya degermi ileride sorun cikarirmi ?

Yorumlariniz icin teşekkürler.

gazel

merhaba
bende samsung arm board almayı düşünüyorum.
www.arm9.net  sitesindeki boardları inceledim bi arkadaşın tavsiyesi üzerine. fakat daha sonra maadi sıkışıklık yüzünden biraz erteledim.
sen nerden almayı düşünüyorsun türkiyede satan bi firma varmı?
picproje arm gurubu arkadaşlar bi board yaptılar ben maddi sıkıntı yüzünden girememiştim

osmantat

bende S3C2440 bu kart üzerinde calısıyorum ama bir turlu saglıklı bir isletim sistemi kuramadım. linux de usb leri tanıtamadım, wince 5.0 da ise hivebased olayını yapamadım. acaba siz bu kartı alıp deneme yaptınızmı?

bulentkazim

Arkadaşlar ben aldım kullandım linux 2.6.13 ve win ce 4.2 ve 5.0 yükledim usb,mmc falan tanıttım hatta c/c++ ile küçük programlar yazıp denedim ama fazla ilerleyemedim.boarda gelince ebay dan s3c2440 diye arattırınca gayet iyi fiyata board satıyorlar adamlar sahtekar değil gerçekten malı göderiyor ben aldım problem yok ama tavsiyem LCD li olanlardan alın ben lcd siz aldım şimdi onu almaya çalışyorum.Bu işlemciler çok yetenekli dolayısıyla lcd ile faydalanıp bi şeylar yapmak daha mantıklı.(linux lcd sizde çalışabiliyor çekirdeği ve kabuğu) sorularınıza bildiğim kadarıyla cevap vermeye çalışırım bulentkazim@hotmail.com

bulentkazim

Merhaba Arkadaşlar,

arm9 Samsung s3c2440 boardla ilgilenen  arkadaşlara ; temini konusunda yardımcı olamaya çalışırım

microcozmoz

Temini konusunda nasıl yardımcı olacaksınız?
"Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler."

nthere

Bende merak ediyorum.
Temini konusunda yardımcı olabilecekseniz bizi bilgilendirin lütfen.