2008 DGS

Başlatan Ankaralı, 07 Mayıs 2008, 20:20:00

M_B

Alıntı yapılan: "erkan614"@karizmatikçocuk ( :) ) ingilizceyi  nası olsa hallederim daha 3 sene var dedin ya tecrübe ile sabittir o ingilizce hallolmaz
1 ben kendimden biliyorum 6 sene de olmadı
2 tanıdığım bütün dgsciler halledemedi sonunda ingiltereye gitmeye karar verdiler ordada halledemediler :)
3 öss ile yeni gelen her civcive ingilizce öğrenin ve günlük 0.5 saat ders çalışın okul birincisi olursunuz hatta mezun olmadan iş teklifleri alırsınız tavsiyemi hiçbirisi yerine getiremedi hatta "hadi yaa üni bu kadar basitmi?" diyenleri ilk dönem sonunda 3-4 büt ile beraber bunalımda buldum  :twisted:

Peki erkan614 hocam ne zaman ingilizce isini halledecegiz
( Kelin ilacı olsa basına mı surer dıyeceksın. )
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

Ankaralı

Alıntı yapılan: "erkan614"@karizmatikçocuk ( :) ) ingilizceyi  nası olsa hallederim daha 3 sene var dedin ya tecrübe ile sabittir o ingilizce hallolmaz
1 ben kendimden biliyorum 6 sene de olmadı
2 tanıdığım bütün dgsciler halledemedi sonunda ingiltereye gitmeye karar verdiler ordada halledemediler :)
3 öss ile yeni gelen her civcive ingilizce öğrenin ve günlük 0.5 saat ders çalışın okul birincisi olursunuz hatta mezun olmadan iş teklifleri alırsınız tavsiyemi hiçbirisi yerine getiremedi hatta "hadi yaa üni bu kadar basitmi?" diyenleri ilk dönem sonunda 3-4 büt ile beraber bunalımda buldum  :twisted:

@cihan yeni sistemin puanlaması hatırladığımdan biraz değişik peki sınıf birincisinin aobp=80 oluyorsa ve sen 59 ile tahminen %50 de isen sana tahminen 40-50 civarı aobp gelir

Ahh erkan hocam ahh napıcaz bu dili boşver öğrenmeyelim o zaman :D Nasıl olsa 10 seneye kadar kataloglarda Türkçe olur :D Bu felsefe ile okuyamadım işte ben :D Neyse ya sorun değil hepimiz aselsanda çalışamıyacağımıza göre :D
Öss den gelen cikciklerin işi daha da kolay ingilizcede, gelenlerin hepsi anadolu fen lisesi leb demeden çorum diyor uzaylılar hatta geçenlerde biri gitmiş dekanın odasına yeter artık kalk demiş, ben dekanım artık demiş :D Uyarı cezası falan aldı diğerleride yüz bulmasın diye ! :D

Neyse hocam okulu bi bitirelimde hayırlısıyla zamanla yoluna girer.
@ NEXYS2

mustaphaerdem

bende şuan hazırlıktayım ingilizce problem durumunda ben çözmeye çalışıyorum ama zor olacak gibi. tecrübe ile sabittir sakın ola hazırlık sınıfında kur sınavında emin olmadığınız soruları size yakın olan şıkkı işaretlemeyin sonra benim gibi A kuruna düşersiniz ingilizce problem olur.:D paşa paşa C kurunda okumak varken kasmaya gerek yok...:D
Korkarak yaşıyorsan sadece hayatı seyredersin.

Ankaralı

Beyler puanlar ve kontenjanlar nasıl :D
@ NEXYS2