U C R E T S I Z ELEKTRONIK EGITIMI KURSLARI

Başlatan OMERHOCA76, 31 Mayıs 2008, 07:27:50

OMERHOCA76

Çalışanlar , öğrenciler veya işsizler için haftasonu
UCRETSIZ MESLEK EGITIMI KURSLARI düzenlenecektir

ÜCRETSİZ MESLEK EĞİTİM KURSU'na katılmak için
bizi arayın.

KURSUMUZA KATILANLARA
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı
Tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli
* * * SERTİFİKA * * *
VERİLECEKTİR

Kursumuz,
•   İlköğretim Mezunları,
•   Ortaöğretim Mezunları,
•   Lise Mezunları,
•   MYO Mezunları,
•   Fakülte Öğrencileri ve Mezunları içindir.
Ücretsiz kursumuza müracaat ederek,  Elektrik - Elektronik Devreler  yaparak yeni bir meslek edinmek istiyorsanız yada mesleki bilginizi geliştirmek, yeni teknolojiler konusunda mesleki eğitim almak istiyorsanız bizi arayın.

Kursumuzda her seviyeye göre farklı eğitim verilecektir. Elektrik- Elektronik konusunda hiçbir bilginiz olmasa bile bu kurstan çok fazla şeyler öğreneceksiniz.

Bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız , mutlaka bizimle iletişime geçin.
Geç kalmayın…

Detaylı Bilgi ve Müracat  İçin:
Ömer ÖZSOY  (Teknik Öğretmen )

( Cep Tel : 0 505 649 50 34 )

EMAİL: ucretsizkurs@yahoo.com

MSN : ucretsizkurs@hotmail.com

ADRES : BAHÇELİEVLER ERKAN AVCI ENDÜSTRİ  MESLEK LİSESİ
KÜLTÜR SOK. NO:5 BAHÇELİEVLER – İSTANBUL      
KADİR HAS CENTER ARKASI

erkan06

[/I] Vallahi hocam çok iyi olurdu böyle bir kursa katılmak. Bazı konularda kendini geliştirmek için kurs,ders gibi aktiviteler daha teşvik edici oluyor.
Keşke kurs Ankara'da olsa acayip sevinirdim, ama istanbuldaymış  :( tam katılımcı bir öğrenciniz olurdum...
Ne mutlu Türküm diyene!

dijital74

Keşke büyük şehirlerden birinde otursaydım da bu tarz faaliyetlere katılım gösterebilseydim. Fen bilgisi öğretmeniyim ama damarlarımda elektronikçi kanı taşıyorum.

tayyar

Kurs madem ücretsiz ticari amaç taşımıyor kursun ders dökümanları burada yayınlanabilirmi ? Bu sayede daha fazla kişiye ulaşmış olunur.
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

dhan000

yokmu bir gönüllü kursa gidipde dersleri kameraya çekip sonrada nete atacak ..

:D  :D  :D

çok mu oldu ne?... :D  :D  :D

files

Kurs ücretsiz gibi görünebilir.  belkide ücreti bir sponsor karşılıyordur. Yani öğretmen ücretini filan. bir de bu arkadaş bukadar büyük cep telefonunu niye yazmış neden  kasmış onu da düşünmek lazım.

çok  hayırsever biri olsa gerek. vatan millet... şimdi biri atlar da cevap yazar hemen ekleyim. bizim gibi bencil insanlar hiç bir zaman anlayamaz vs  :)

Bakın anahtar kelimeler bunlar:
Alıntı YapTüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli
Avrupa birliğinden bazı paralar fonlar geliyor. onları harcayabilmek için iş icat ediliyor. maksat gelen parayı bir şekil de kullanmak.

anadolunun bir beldesinde kanalizasyon inşaatı için avrupa birliğinden para gelmiş. halk durumu şüpheyle karşılamış olmaz yaptırmayız demiş. para geri gitmiş.

Siz kursa ücretsiz katılın. birileri mutlaka ücreti fazlasıyla alacaktır . maksat pic öğretmek olsa dediğinzi gibi notları buradan yayınlarlar.

Gidin kalabalığa katkıda bulunun. en az belli sayıda adam bulunamazsa kurs açılmaz çünkü. Hatta kursa katıldığınız için üstüne para bile isteseniz yeridir. birileri köşeyi dönecek. siz de hakkınızı isteyin.

erkan06

Vallahi hocam doğru söylüyo olabilirsin. Şimdi sen böyle diyince biraz daha farklı geldi mesaj. Biz sadece olayın kurs kısımına hem de ücretsiz felan diyince o kısma odaklandık... :)
Zaten şahıs tek mesaj atmış o kadar geri dönüş de yok
Ne mutlu Türküm diyene!

tayyar

Burdan yayınlansa ders içerikleri hem daha geniş bi kitleye ulaşır hem ögrenciyle birebir ugrasmayla zaman kaybı olmaz hemde seretifika için işlem masrafı olmaz
ha illa sertifika vercez derlerse online olarak bişeyler ayarlanabilir dimi:)
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

files

kursta öğreneceklerinizi 5-10 YTL ye satılan kitaplardan öğrenebilirsiniz

erkan06

Belki de biz onlara kurs verecek kadar bilgiyizdir ha  :lol:
Ne mutlu Türküm diyene!

ORC

Alıntı yapılan: "dhan000"yokmu bir gönüllü kursa gidipde dersleri kameraya çekip sonrada nete atacak ..

:D  :D  :D

çok mu oldu ne?... :D  :D  :D

süper fikir  :lol:  yapan olursa buraya ekleyebilir mi acaba  :roll:  :D

ilker_32

Bence buna gerek yok çünkü hepimiz elektroniğin temelini almışızdır. Bunun için elimize herhangi bir kitap alıp okuduğumuzda anlayacağız. Bu tip kursları elektroniğin temelini almamışlar gitmeli.

OMERHOCA76

Merhaba Arkadaşlar
Ben buraya ilanı yazdım abncak sornadan yazılan yorumları okumaya fırsat bulamadım. Gördümki herkes bir yorum yapmış.  
Öncelikle şunu belirteyimki kurslarımız uygulamaya yönelik olarak devam ediyor. Eğer gerçekten merak eden varsa buyursun okulumuza gelsin ve eğitimlerimizi görsün.

Şu an birinci kursumuzu bitirmek üzereyiz.  İkinci kursun kayıtlarını topluyoruz.

Birinci kursumuza , sanayiide çalışan, üniversitede okuyan yada mezun olmuş, mühendis, teknisyen v.s. her kesimden öğrenci yaklaşık 4 aydır kursa devamsızlık yapmadan geliyor. Eğer bu insanlar gerçekten birşeyler öğrenmese, Cumartesi ve Pazar günleri 8 saat okulda kalır mı?
Onlarca km yoldan gelir mi?

Yukarıda yorum yapan bir kaç arkadaşımızın sözleri beni üzdü açıkcası.
Ancak tekrar söylüyorum. Eğer gerçekten bu kursların işleyişini görmek isteyen varsa zaman ayırsın, buyursun okulumuza gelsin ve görsün.

Ayrıca kurs tamamen ücretsizdir. Başında, sonunda ortasında bir ücret alınmamaktadır. Bu İstanbul İl Özel İdaresi ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün bir çalışmasıdır. Projenin finansmanını da bu kurumlar karşılamaktadır. Bu yüzden kurs ücretsizdir.

Telefonumu büyük yazmamdan rahatsız olan arkadaşa da sunu söyliyeyim ki, ilanı okuyan insanların dikkatinden kaçmaması için büyük olarak yazdım. Çünkü insanlar ilanını içeriği hakkında sormak istedikleri şeyler varsa telefon açıp sorsunlar diye belirtme ihtiyacı duydum.

Kısacası kurslar son derece verimli geçmektedir. Kursa katılan öğrenciler her hafta yeni şeyler öğrenmenin ve uygulamalı eğitim almanın mutluluğunu yaşamaktadır. Üniversitelerde uygulamalı eğitimin yetersiz oluşu, öğrencilerimiz arasında bu öğrencilerin sayısını artırmaktadır.

Katılmak isteyen arkadaşlar için basvurularımız devam etmektedir.

Saygılarımla
Omer OZSOY

Detaylı Bilgi ve Müracat İçin:
Ömer ÖZSOY (Teknik Öğretmen )

web : www.ucretsizkurs.tr.gg

dijital74

Alıntı yapılan: "tayyar"Kurs madem ücretsiz ticari amaç taşımıyor kursun ders dökümanları burada yayınlanabilirmi ? Bu sayede daha fazla kişiye ulaşmış olunur.

Tamamen katılıyorum. Bu arada Ömer bey çalışmalarınızda başarılar dilerim.

OMERHOCA76

Alıntı yapılan: "dijital74"
Alıntı yapılan: "tayyar"Kurs madem ücretsiz ticari amaç taşımıyor kursun ders dökümanları burada yayınlanabilirmi ? Bu sayede daha fazla kişiye ulaşmış olunur.

Tamamen katılıyorum. Bu arada Ömer bey çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Arkadaşlar, internetteki bir çok forum sitesinde istediğiniz konu hakkında istediğiniz kadar döküman bulabilirsiniz.
Ancak mesleki eğitim , döküman vermekle değil , uygulamakla öğrenilir.

Ayrıca isteyen arkadaşlar kursumuza gelir ve orda eğitim alan kişilerle görüşür. Kursun hiç bir ticari amacı olmadığını, ne kadar çok faydalı olduğunu, kursiyerlerdeki alınan eğitimin farklılığını ve daha bir çok bilgiyi orda kendi kulaklarıyla duyar , görür.
Saygılarımla
Omer OZSOY

Detaylı Bilgi ve Müracat İçin:
Ömer ÖZSOY (Teknik Öğretmen )

web : www.ucretsizkurs.tr.gg