U C R E T S I Z ELEKTRONIK EGITIMI KURSLARI

Başlatan OMERHOCA76, 31 Mayıs 2008, 07:27:50

serhat1990

Manisa İzmir çevresinde yaşayanlar Elginkan Vakfı kurslarına bakabilir . Başlangıç niteliğinde çok güzel eğitim veriyorlar .

stk4221

ya bu kurslar çok eski tarihli bende görünce umutlanmıştım acaba istanbul anadolu yakasında hala devam ediyormu bilgisi olan varsa bilgilendirsin   :'(

oyaz

aynen istanbul anadolu yakasında böyle kurslar var ise çok faydalı olur bilen varsa yazarsa memnun oluruz.
Become a learning machine...

djmalan

Ankarada açılırsa haber verin lütfen ciddi ve ileri düzey ise ücretlide olabilir,Beltek hariç,Mustafa hoca hariç.:)

Erhan YILMAZ

Bu şekilde konu başlığı açmak yasak diye biliyorum.

haydarpasamikro

Niye yasak olsun? Forumların amacı nedir?
Mikro Dünyası.Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mikrodenetleyici Atl. Şefi

Erhan YILMAZ

'U C R E T S I Z    ELEKTRONIK EGITIMI KURSLARI' Konu başlığından bahsediyorum.

haydarpasamikro

Sizce başlık nasıl olmalıydı? Çünkü kursları düzenleyenler katılımcılardan ücret almıyordu. Bunu vurgulamışlar ki öylede gerekiyordu. Ona bakarsanız bu sitenin ismi de yanlış. Picproje. Pic ile ilgili olmayanlara da yasak mı olmalı.
Bu tür insanlara faydalı faaliyetleri sonuna kadar desteklemeliyiz. Başka şeylere kafa yormaya gerek yok. Hepimizin amacı, bilgilerimizi, çalışmalarımızı paylaşmak, faydalı olmak. Kimileri yolun başında, kimileri çok yol almış durumda.
Mikro Dünyası.Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mikrodenetleyici Atl. Şefi

metaltrrocker

Alıntı yapılan: haydarpasamikro - 11 Mart 2013, 16:37:37
Sizce başlık nasıl olmalıydı? Çünkü kursları düzenleyenler katılımcılardan ücret almıyordu. Bunu vurgulamışlar ki öylede gerekiyordu. Ona bakarsanız bu sitenin ismi de yanlış. Picproje. Pic ile ilgili olmayanlara da yasak mı olmalı.
Bu tür insanlara faydalı faaliyetleri sonuna kadar desteklemeliyiz. Başka şeylere kafa yormaya gerek yok. Hepimizin amacı, bilgilerimizi, çalışmalarımızı paylaşmak, faydalı olmak. Kimileri yolun başında, kimileri çok yol almış durumda.
baktığımda dikkatimi çeken ilk şey büyük harflerle yazılan bir başlık onun dışında rahatsız olduğum ya da yanlış olan bir durum yok gibi sanki.

haydarpasamikro

Alıntı yapılan: metaltrrocker - 11 Mart 2013, 16:41:36
baktığımda dikkatimi çeken ilk şey büyük harflerle yazılan bir başlık onun dışında rahatsız olduğum ya da yanlış olan bir durum yok gibi sanki.

Anladım. Büyük harfler.

yldzelektronik

Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: haydarpasamikro - 11 Mart 2013, 16:37:37

Ben içeriğe odaklanmadım başlığa baktım sadece. Büyük harf yazılmasını geçtim, Türkçe karakterler hiç edilmiş aralarda boşluklar v.s. rahatsız oldum belirttim. Gelelim şu faydalı faaliyete, bende faydalı buluyorum böyle faaliyetleri sonuna kadar desteklerim de ama pek hayır işi değil bunlar. Ab destekli projeler çoğu bildiğiniz gibi. Kim desteklerse desteklesin lafım yok napılırsa yapılsın. Dediğim gibi sadece konu başlığının biçiminden rahatsız olup yorum yaptım.

metaltrrocker

Alıntı yapılan: Erhan YILMAZ - 11 Mart 2013, 16:51:56
Ben içeriğe odaklanmadım başlığa baktım sadece. Büyük harf yazılmasını geçtim, Türkçe karakterler hiç edilmiş aralarda boşluklar v.s. rahatsız oldum belirttim. Gelelim şu faydalı faaliyete, bende faydalı buluyorum böyle faaliyetleri sonuna kadar desteklerim de ama pek hayır işi değil bunlar. Ab destekli projeler çoğu bildiğiniz gibi. Kim desteklerse desteklesin lafım yok napılırsa yapılsın. Dediğim gibi sadece konu başlığının biçiminden rahatsız olup yorum yaptım.
hocam aslında olay sizin biraz yanlış anlaşılmanız bence.Çünkü yazdığınız mesajın ucu biraz açık olmuş ilk okuduğumda bende yanlış anladım ama ,ikinci kez baktığımda anladım vermek istediğiniz mesajı.Yorum yazan arkadaşlar da biraz yanlış anlamışlar durumu ;)

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: metaltrrocker - 11 Mart 2013, 17:05:18
hocam aslında olay sizin biraz yanlış anlaşılmanız bence.Çünkü yazdığınız mesajın ucu biraz açık olmuş ilk okuduğumda bende yanlış anladım ama ,ikinci kez baktığımda anladım vermek istediğiniz mesajı.Yorum yazan arkadaşlar da biraz yanlış anlamışlar durumu ;)

Bence de hocam. Konuya gölge düşmemesi için daha fazla yorum yapmayacağım.

haydarpasamikro

Ben de yanlış anladım o zaman. Büyük harflerden kaynaklı. Evet bence de büyük harfler yazılmamalı. Yoksa zaten hepimiz eğitim gönüllüsüyüz şu an burada ve ücretsiz.