Osiloskop Tavsiyesi

Başlatan pcdata76, 31 Ağustos 2008, 11:31:03

pcdata76

Arkadaslar 20 MHz. analog osiloskop almak istiyorum. Piyasada biraz arastirma yaptim 450-500 YTL arasinda asagidaki uc markaya rastladim var hangisini onerirsiniz?

1-Goodwill
2-Protek (Bunun komponent test ozelligi var digerlerinden fazla olarak)
3-EzDigital

Bunlarin disinda yakin fiyat araliginda onerebileceginiz baska markalar da var midir? Simdiden teşekkürler.

zakbay

pcdata76 merhaba 10 gün önce aşağıdaki matrix marka osilaskopu aldım 300 liraya ihtiyacımı karşıladı

Tek dostum çalışmak...

sebo

bildiğim kadarı ile bunların birçoğu çin de yapılıyor. hemen hemen tüm özellikleri aynı. o yüzden basit birşey istiyorsan fazla para vermeden en ucuzunu almaya çalış derim. tt t-echni-c cq-620c modelini aldım bende 320 ytl ye.
@zakbay ustanın aldığı model işini görürse fazla para vermeden onu almanı öneririm ben.

pcdata76

Profesyonel markalara kacmadiktan sonra(ki onlarin en dusuk modeli bunlarin iki katindan fazla,su an icin gerek kullanim alanim olsun gerekse maddi olarak o kadar para vermem anlamsiz olacak) hepsi ayni islevi goruyor diyorsunuz.  Ilgilendiginiz icin teşekkür ederim.

erkmenliharun

sözkarabacak hocamız protek 3502c ve frekansmetre satıyordu eskici dükkanı bölümümünde bir mesaj at istersen bayabi uygun fiyattıda vardı.
Eğer bana sorarsan 40 ve daha üstü almanı tavsiye ederim. eger acelen yoksa biraz araştırma yap ikici el temiz cihazlarda satışa çıkıyor.