JVC KD-LH915 SD kart problemi..

Başlatan solidus, 06 Aralık 2008, 10:08:05

solidus

Merhaba arkadaşlar,
Arabama JVC KD-LH915 set aldım. Kendim bağladım. Tesisatıda kurdum. Güzel güzel dinleyip gidiyordum.. Bir akşam SD kartı taktım. teybi çalıştırdım "Read Failed" ikazı verdi makina.. SD kartın içini Card Reader ile görebiliyorum. pmp_usb.ini ve winamp_cache_001.xml dosyaları gizli olarak oluşmuş. Sanki daha önce yoktu bu dosyalar.. Sildim tekrar denedim ama "Read Failed" ikazı veriyor hala. Anlayacağının Radyo dinleyebiliyorum sadece. Bu konuda bi fikri olan var mı arkadaşlar ?
Kimine göre kralım kimine göre yalanım… Herkes rahatına baksın, ben adamına göre adamım..

koordinat

hiç karta format atmayı denediniz mi?bence deneyin çok işe yarıyor

solidus

Biçimlendirme diyorsanız yaptım.Şarkıları tekrar attım. ama sonuç aynı..Hatta hemen tekrarlıcam.. Aklıma getirmek istemiyorum ama sd çaların sd okuyan kısmı bozulmuş olabilirmi ?
Kimine göre kralım kimine göre yalanım… Herkes rahatına baksın, ben adamına göre adamım..

hatmeto

Bir admin ataasözü derki: "biliyorsan paylaş mod yapsınlar. bilmiyorsan sus banlamasınlar"

aster

İnşallah sorunu halledersiniz.

Ben teyp'i değiştiremediğimden dolayı bluetoothlu fm transmitter almıştım,
hem tel için araç kiti hem mp3 vs çalar sorunu bu şekilde basitce çözdüm.

solidus

Bu da bi tecrübe oldu arkadaşlar. SD kart değişince problem çözüldü. Burada (Malatya) servise danıştım. Özellikle dikkat edeceğiniz şudur dedi: Marşa basarken teybin açık olmamasına dikkat edin. Sebebini bilemiyoruz ama SD Kartlar bozuluyor dediler. İlginç olan şu PC de tüm işlevlerini yerine getiren kart teybe takınca çalışmıyor..İlginize teşekkürler..