PROTON+ ile pice giriş dersi

Başlatan Maxim, 12 Mart 2009, 20:03:58

Maxim

mustafa_cmbz

help'in çoğu zaman faydası dokunuyor ama ing bilmediğim için çoğu zaman tam olarak ne demek istediğini anlayamıyorum...bu güzel bir kaynak olmuş...iyi çalışmalar....

drmp

çok teşeekkürler arkadaşlar

aykut54

hakan abi teşekkürler paylaşım için işime yarayacağı kesin her konu anlatılmış paylaşımların devamı dilerim

muhittin_kaplan

döküman ingilizce sanırım değil mi?

Murat Mert

Paylaşım için teşekkürler. Kitap ingilizce ama olsun çeviriciler ile birşeyler yaparız. Böylece teknik ingilizccemizde gelişecek.  :)
mert07

Maxim

evet döküman ingilizce ,
pakistanlı birinin ürünü
ama gerçekten güzel ,aslında yapabilsek bunu türkçeleştirmek lazım

Maxim

birkaç resim ekleyeyim

AKP

teşekkür ederim güzel paylaşım sabah incelerim.

cache

Sevgili maxiboost öncelikle paylaşımınız için çok teşekkür ederim .
Bu güzel çalışmayı indiridim ve tamamen okuyup çoğu uygulamayı da yaptım. Proton için çok güzel bir çalışma.
Yazan arkadaşta çok basit ve anlaşılır bir ingilizceyle kaleme almış, proton öğrenmek için mükemmel bir kaynak.

Saygılar.

DumrulBey

Alıntı yapılan: "maxiboost"evet döküman ingilizce ,
pakistanlı birinin ürünü
ama gerçekten güzel ,aslında yapabilsek bunu türkçeleştirmek lazım
Dostum aslında bunun gibi kitap yazacak aramızda ne cevherler var da kısıtlı imkanlardan dolayı yapamıyoruz. Gerçi Pakistan'da aşağı yukarı bizimle benzer imkanlara sahip bir ülke.

Sırayla tabi, önce düzenli bir dergi sonra çok satılan ve tercih edilen kitaplar...:)

Başarılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

cache

Eğer başka katılan arkadaşlarda olursa ben bu dökümanın çevirisine yardımcı olabilirim. En son profesyonel bir kaç arkadaşımızda incelerse yabancı dili yeterli olmayan ilgili arkadaşlara güzel bir kaynak olur.

Saygılar.

muhittin_kaplan

Kitabı Yavaş Yavaş Yazıyorum.Bölüm Bölüm Yatınlamayı Düşünüyorum.
Bakalım   Başladık Bir işe Hayırlısı... (Birde Bu Pc Programlamadan Yadigar Küçüklü Büyüklü YAzma İşinden Kurtulabilsem :S)

Murat Mert

S.A
Sn. arkadaşlariçine uygulama kodlarıda verirseniz örn.:
- Led be buton uygulamalarından başlsın diğer uygulamalara.....
-Timer kesmelri ve uygulamaları
-Seri iletişim
-Glcd lcd uygulamaları
-Seri iletşim ve haberleşme uygulamaları
vb. vb.
İsterseniz elimizdeki dökümanları ve uygulamaları bu ve ya başka bir başlıkta toplayarak bu esere yardımcı olalım ( karıncamisalı  :)   )
Koay gelsin
mert07

frederic

Lİnkin yenilenmesi mümkünmü acaba?